موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/89657 :کد

0

علیرضا منصوریان: روزهای خوب استقلال در راه است

  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۳
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -علیرضا منصوریان: روزهای خوب استقلال در راه است

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: احساس هواداران را پس از شکست تیمشان مقابل صنعت نفت آبادان درک می کنم، اما به طور قطع روزهای خوب استقلال در راه است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: احساس هواداران را پس از شکست تیمشان مقابل صنعت نفت آبادان درک می کنم، اما به طور قطع روزهای خوب استقلال در راه است.

 

به گزارش تحلیل ایران،  از باشگاه استقلال تهران، آبی پوشان تهرانی در هفته سوم شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان و در حضور نزدیک به 40 هزار هوادار ورزشگاه آزادی شکست خوردند.
علیرضا منصوریان با انتشار بیانیه ای به هواداران استقلال گفت: از صمیم قلب از شما هواداران و عاشقان استقلال برای حمایت همه جانبه خود قبل و بعد از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی و فضاهای مجازی بسیار ممنونم و انرژی مثبت شما عزیزان من را برای ادامه راه مقاوم تر کرد.
وی گفت: به گواه اکثر کارشناسان، استقلال در دیدار برابر نفت آبادان نمایش خوبی داشت و موقعیت های زیادی را خلق کرد اما به لحاظ حرفه ایی نبودن بازیکنان برای تلاش تا پایان بازی، سه امتیاز شیرین را از دست دادیم. بااین حال به هواداران قول می دهم با تبدیل شدن به استقلال ایده آل، غصه ها را با خلق شادی های زیاد فراموش کنند.
پس از استعفای بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال، منصوریان از زحمات وی تشکر کرد و گفت: به افشار زاده مدیونم. با این حال حضور رضا حسنی خو به عنوان مدیر عامل جدید استقلال یک اتفاق مثبت است. زیرا وی برای فوتبالی ها فردی شناخته شده است اما استعفای حسنی خو از این سمت تاسف و ناراحتی مجموعه استقلال را به همراه آورد.
منصوریان در ادامه افزود: قطعا برنامه های محمود گودرزی وزیر محترم برای باشگاه استقلال و پرسپولیس مباره با فساد و توسعه و پیشرفت این دو باشگاه است. من نیز به عنوان یک فوتبالی و سرباز استقلال بسیار علاقمند بودم که تجربه کار با رضا حسنی خو را داشته باشم اما وی در فضایی که افراد به سمت مدیریت استقلال شیرجه می زنند، از حضور در استقلال انصراف داد تا این تصمیم درسی جدید در حوزه جذاب مدیریت ورزشی باشد .
وی با بیان اینکه امیدوار است هیات مدیره باشگاه و وزیر ورزش و جوانان استعفای حسنی خو را قبول نکند، افزود: درکنار حسنی خو می توانستیم به استقلال رویایی برسیم. بااین حال به هواداران استقلال این آرامش خاطر را می دهم که وزیر ورزش سکان هدایت باشگاه استقلال را به فردی خوش سابقه در مدیریت ورزش که به لحاظ اخلاقی سالم و عاری از هرگونه فضای ناپاکی باشد، خواهد داد.

 

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :