موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حقوق قضائی

a/89699 :کد

0

برخی نمی‌خواهند پرونده زنجانی به نتیجه برسد

  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۴
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -برخی نمی‌خواهند پرونده زنجانی به نتیجه برسد

معاون وزیرنفت گفت: فردی که برای یافتن سرنخ پولهای بابک زنجانی به خارج رفت،بعد از بازگشت، ممنوع الخروج شد!معاون وزیرنفت گفت: فردی که برای یافتن سرنخ پولهای بابک زنجانی به خارج رفت،بعد از بازگشت، ممنوع الخروج شد!
 

به گزارش تحلیل ایران،  او حتی در آخرین نشست کمیسیون انرژی و محیط ‌زیست اتاق تهران خبر از پیگیری جدی وزارت نفت براي بازگشت پول‌های گمشده در پرونده می‌دهد؛ اما درعین‌حال می‌گوید: وزارت نفت از چندی پیش، یک شرکت خصوصی را موظف به پیگیری این پول‌ها در سه کشور تاجیکستان، مالزی و ترکیه کرده است. با اطلاعاتی که وزارت نفت در اختیار این شرکت قرار داده، سرنخ‌هایی نیز پیدا شده؛ اما یکی از کارشناسان این شرکت پس از مراجعه به کشور، ممنوع‌الخروج شده است.

تابناک به نقل از شرق نوشت: امیرحسین زمانی‌نیا براین‌‌اساس‌ نتیجه‌گیری می‌کند: متأسفانه به نظر می‌رسد برخی در داخل کشور تمایلی ندارند که پرونده بابک زنجانی تعیین ‌تکلیف شود. به گزارش روابط‌عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، امیرحسین زمانی‌نیا در بیست‌وچهارمین نشست کمیسیون انرژی و محیط ‌زیست اتاق تهران علاوه بر ماجرای این پول‌های گمشده اشاره‌ای هم به سند برجام و تعهدات طرفین پرونده هسته‌ای ایران دارد: این سند به‌عنوان قطع‌نامه شورای امنیت سازمان ملل متحد به ثبت رسیده و هیچ‌یک از طرفین نمی‌توانند به صورت یک‌جانبه آن را رد یا به صورت ناقص اجرا کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :