موضوعات ‌مرتبط: ورزشی المپیک

a/89705 :کد

0

همه نتایج ایران در روز نخست المپیک

  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۱
تعداد بازدید : ۲۹۰   
 تحلیل ایران -همه نتایج ایران در روز نخست المپیک

قادر میزبانی، آروین گودرزی و میرصمد پورسیدی سه رکابزن ایران در استقامت جاده و برادران عالمیان در کنار خانم شهسواری سه پینگ پنگ باز ما بودند که همگی حذف شدند.


قادر میزبانی، آروین گودرزی و میرصمد پورسیدی سه رکابزن ایران در استقامت جاده و برادران عالمیان در کنار خانم شهسواری سه پینگ پنگ باز ما بودند که همگی حذف شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ورزشکاران ایران در روز اول بازی‎های المپیک ریو در ۴ رشته به مصاف حریفان رفتند که بهترین نتیجه در تیراندازی رقم خورد که یک مقام ششمی بیش نبود.رقابت‎های روز نخست بازی‎های المپیک 2016 ریو برای کاروان کشورمان در تیراندازی آغاز شد. الهه احمدی و نجمه خدمتی در رشته تفنگ بادی 10 متر به مصاف حریفان رفتند. نجمه خدمتی در مرحله مقدماتی در رتبه یازدهم قرار گرفت و از گردونه مسابقات کنار رفت اما الهه احمدی سوم شد و به فینال راه یافت.در فینال احمدی به عنوان ششمی رسید تا ضمن تکرار رتبه المپیک 2012 لندن دستش از رسیدن به مدال باز بماند.مهسا جاور دیگر نماینده ایران در روز نخست بود. او در قایقرانی در بین 6 ورزشکار در جایگاه چهارم قرار گرفت و راهی جدول بازنده‎ها شد.

قادر میزبانی، آروین گودرزی و میرصمد پورسیدی سه رکابزن ایران در مسابقات استقامت جاده بودند که هیچ کدام به خط پایان نرسیدند.در تنیس روی میز ندا شهسواری در دیداری نزدیک با نتیجه 4 بر 3 بازی را به نماینده بلاروس واگذار کرد و حذف شد. نیما عالیمان مقابل حریف 16 ساله آمریکایی خود به برتری رسید و نوشاد عالمیان در مصاف با  بویان توکیچ اسلوونیایی 4 بر یک شکست و خورد و حذف شد.

تابناک نوشت: در آخرین رقابت روز نخست برای ورزشکاران ایران نیما عالمیان با نتیجه 4 بر یک از حریف رومانیایی خود شکست خورد و حذف شد. با این تفاسیر کار سه ورزشکار تنیس روی میز ایران در بازی‎های المپیک 2016 ریو در همان روز نخست تمام شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :