موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/89707 :کد

0

جلسه علنی مجلس آغاز شد + دستور کار

  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -جلسه علنی مجلس آغاز شد + دستور کار

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز شد.

 

 
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز شد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ، 17 مرداد) رأس ساعت 8 و 7 دقیقه  به ریاست دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور 204نفر از نمایندگان آغاز شد.

خانه ملت نوشت: همچنین امیرحسین قاضی زاده عضو هیات رییسه مجلس دستورکار جلسه علنی را به شرح ذیل قرائت کرد:

گزارش کمیسیون‌آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه‌ تأسیس و اداره مدارس‌ و مراکز آموزشی‌و پرورشی غیر دولتی.

انتخاب دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون اقتصادی توسط مجلس به عنوان ناظر در شورای عالی بورس و اوراق بهادار (در اجرای ردیف(3)بند(ب) ماده (1) قانون عضویت و لغو عضویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برخی از شوراهای عالی،شوراها، مجامع و سایر هیاتها مصوب 15/6/1393).

 انتخاب دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن توسط مجلس به عنوان ناظر در شورای عالی استاندارد (در اجرای ردیف(5)بند(ب) ماده (1) قانون عضویت و لغو عضویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برخی از شوراهای عالی،شوراها، مجامع و سایر هیاتها مصوب 15/6/1393).

انتخاب دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون بهداشت و درمان و انتخاب مجلس به عنوان ناظر در شورای عالی سلامت و امنیت غذایی (در اجرای جزء (4) بند (ب) ماده(1) قانون عضویت و لغو عضویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برخی از شوراهای عالی، شوراها، مجامع و سایر هیأتها مصوب 15/6/1393).

انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن و انتخاب مجلس به عنوان ناظر در شورای عالی فضایی (در اجرای جزء (2) بند (الف) ماده(1) قانون عضویت و لغو عضویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برخی از شوراهای عالی، شوراها، مجامع و سایر هیأتها مصوب 15/6/1393).

انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن و انتخاب مجلس به عنوان ناظر در شورای عالی فناوری اطلاعات (در اجرای جزء (1) بند (الف) ماده(1) قانون عضویت و لغو عضویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برخی از شوراهای عالی، شوراها، مجامع و سایر هیأتها مصوب 15/6/1393).

انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو در هیات نظارت بر چاپ و تحویل اوراق بهادار(در اجرای ماده(46) قانون‌محاسبات عمومی‌کشور مصوب 1/6/1366).

انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن توسط مجلس به عنوان ناظر در شورای عالی معادن (در اجرای تبصره (6)ماده(12) قانون معادن اصلاحی مصوب 22/8/1390).

 انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون‌ اقتصادی توسط مجلس به عنوان‌ناظر درکارگروه اجراء ماده(39) قانون مالیات بر ارزش افزوده (در اجرای تبصره(2)بند(ب) ماده (39) قانون مالیات بر ارزش افزوده ).

انتخاب سه نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو در شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل(44) قانون اساسی (در اجرای بند(13) ماده (41) قانون اجرای سیاستهای کلی اصل (44) قانون اساسی مصوب 8/11/1386).

انتخاب دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در هیأت واگذاری فعالیت ها و بنگاههای دولتی به بخش غیردولتی از طریق مذاکره (در اجرای بند(5) ماده (39) قانون اجرای سیاستهای کلی اصل (44) قانون اساسی مصوب 8/11/1386).

انتخاب دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو در هیأت نظارت اندوخته اسکناس (در اجرای جزء(1) بند(ب) ماده (21) قانون پولی و بانکی کشور مصوب 18/4/1351).

انتخاب یک نفر از اعضای کمیسیون‌ عمران توسط مجلس به عنوان ناظر در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران (در اجرای بند(9) الحاقی ماده (3) قانون تاسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران مصوب 17/1/1376 ).

انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون های ‌کشاورزی، آب و منابع طبیعی و بهداشت و درمان توسط مجلس به عنوان ناظر در شورای ملی ایمنی زیستی.

 انتخاب دو نفر از نمایندگان کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به عنوان ناظر در شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها (در اجرای بند (7) ماده (2) قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب 18/12/1394).

انتخاب دو نفر از کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در ستاد کشوری کنترل و مبارزه با دخانیات.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :