موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/89722 :کد

0

قوه قضائیه به بداخلاقی علیه جلالی رسیدگی کند

  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۵
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -قوه قضائیه به بداخلاقی علیه جلالی رسیدگی کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص آقای جلالی بداخلاقی صورت گرفته و به قوه قضائیه گفته شده که به این موضوع رسیدگی کند.

 
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص آقای جلالی بداخلاقی صورت گرفته و به قوه قضائیه گفته شده که به این موضوع رسیدگی کند.

به گزارش تحلیل ایران، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی ایرادات شورای نگهبان به طرح تاسیس مدارس غیر دولتی در دستور کار صحن علنی قرار داشت.در میان اظهارات مخالفان و موافقان این طرح، نادر قاضی پور نماینده ارومیه با اعلام تذکر نسبت به هجوم رسانه ها به کاظم جلالی انتقاد کرد و گفت: در روزهای اخیر یکی از نمایندگان مجلس مورد هجوم رسانه های ضد انقلاب قرار گرفت.وی از لاریجانی خواست از حیثیت این نماینده انقلابی دفاع کند و گفت: آقای جلالی در طول دوره های مختلف مجلس از حقوق محرومان دفاع کرده است.

در ادامه، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی این تذکر را به جا دانست و گفت: در این زمینه بداخلاقی صورت گرفت که باید قوه قضائیه رسیدگی کند و به آنها گفته شده به این موضوع رسیدگی کنند. کار زشتی انجام شد. بائوج لاهوتی نیز با اعلام تذکری گفت: در مورد آقای کاظم جلالی کار بدی انجام شد و هیچ برخوردی صورت نگرفت.باید با سایتی که چنین بداخلاقی را انجام داده است برخورد شود.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر نیز گفت: کار بسیار زشتی انجام شد. پیگیری کردیم. با سایتی که این مطلب را کار کرده باید برخورد شود و حتماً برخورد خواهد شد.مهر نوشت: در زمان بررسی طرح ها و لوایح، نمایندگان اجازه ندارند خارج از موضوع طرح تذکر و اخطار کنند.گفتنی است برخی رسانه ها در روزهای گذشته مدعی بازداشت چند ساعته جلالی به دلیل پولشویی و فساد مالی شده بودند.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :