موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دفاع مقدس

a/8985 :کد

0

پیکر مطهر ۱۷ شهید گمنام در شهرستان مرزی مریوان تشییع شد

  یکشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۴۴۴   
 تحلیل ایران -پیکر مطهر ۱۷ شهید گمنام در شهرستان مرزی مریوان تشییع شد

پیکر پاک و مطهر ۱۷ شهید گمنام که به تازگی در شمال کردستان عراق تفحص شده اند روز یکشنبه در میان حزن و اندوه مردم و مسوولان استانی و کشوری در شهرستان مریوان تشییع شد.

پیکر پاک و مطهر 17 شهید گمنام که به تازگی در شمال کردستان عراق تفحص شده اند روز یکشنبه در میان حزن و اندوه مردم و مسوولان استانی و کشوری در شهرستان مریوان تشییع شد.

 

به گزارش خبرنگار تحلیل ایران، استان کردستان امروز و فردا میزبان گمنامان عاشقی است که در کردستان عراق تفحص شده اند و ساعاتی پیش در میان استقبال مردم غیور و مرزدار مریوان وارد مرز رسمی باشماق شدند.
پیکر پاک این شهدای گرانقدر در میان سیل عظیم مشتاقان و مردم شهید پرور وارد، شهرستان مریوان شد و بر روی دستان مردم از مسجد جامع تا میدان سرباز این شهرستان تشییع شد.
کاوران حامل پیکر مطهر این گمنامان عاشق پس از مریوان به سمت شهرستان سقز حرکت خواهد کرد و پس از ان وارد شهرستان دیواندره خواهند شد.
این شهدای گرانقدر همچنین فردا نهم شهریور در شهرستان های سنندج، دهگلان، قروه، سریش آباد و بیجار تشییع خواهند شد و پس از آن به تهران منتقل می شوند.
در آیین استقبال از شهدای گمنام سید محمد باقر زاده رییس ستاد تحقیق و تفحص شهدا، استاندار کردستان، نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار مریوان، فرمانده هان سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، خانواده های شهدا و جمع زیادی از مردم حضور داشتند.
این شهدای گرانقدر در عملیات های والفجر4، والفجر9، والفجر10 و نصر 7 به شهادت رسیده اند و پیکر پاک آنها در مناطق عملیاتی پنجوین، دربندی خان، چوارتا، بلفت و کرکوک کشف شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :