موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/89928 :کد

0

دشمن به دنبال ایجاد فاصله است

  دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۹
تعداد بازدید : ۱۵۴   
 تحلیل ایران -دشمن به دنبال ایجاد فاصله است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: ولایت امروز عامل وحدت در جامعه اسلامی است و دشمن می خواهد بین مردم و ولایت فاصله ایجاد کند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: ولایت امروز عامل وحدت در جامعه اسلامی است و دشمن می خواهد بین مردم و ولایت فاصله ایجاد کند.

 

 به گزارش  تحلیل ایران، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی صبح دوشنبه در جمع مردم بیرجند اظهار کرد: راهی که شما مردم پیموده اید و راهی که امام از سال ۴۲آغاز کرد راه دور و درازی است و باید به آنچه در پیش رو دارید بیندیشید.


وی بیان کرد: شما معمای بزرگی را حل کرده اید  و طلسم را شکستید اما حواستان خیلی باید جمع باشد چرا که آن هایی که در خارج کرده اید امروز از پنجره می‌خواهند وارد شوند.


نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مقام ولایت فقیه مقام تشریفاتی نیست و مقام عبودیت خداست، عنوان داشت: قدرت الهی ثبات در راه خدا را می خواهد تا با مستکبران مقابله کند.


عبادی با اشاره به اینکه با تشکیل نظام، قانون اساسی، مجلس و نیروهای مسلح راه بزرگی را پیموده ایم، بیان کرد: اما امروز آنچه دشمن نشانه گرفته این است که شما را از مسیر اصلی منحرف کند.


وی اضافه کرد: ولایت امروز همه را به هم وصل می کند و دشمن می خواهد آن را از بین ببرد.

 

 

وی با بیان اینکه سیر کمال انسان مانند سایر موجودات بر اساس قانونی است که برای آن خلق شده است، گفت:نباید بی قانونی، قانون شکنی و ضایع شدن دستاوردهای شهدا و نظام برای ما ساده جلوه کند.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :