موضوعات ‌مرتبط: ورزشی تنیس

a/89971 :کد

0

نادال: اگر المپیک نبود مسابقه نمی‌دادم

  دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۳۴
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -نادال: اگر المپیک نبود مسابقه نمی‌دادم

رافائل نادال اعلام کرد با وجود آنکه مچ دستش آسیب دیده است، فقط به خاطر حضور در المپیک است که مسابقه می‌دهد.

رافائل نادال اعلام کرد با وجود آنکه مچ دستش آسیب دیده است، فقط به خاطر حضور در المپیک است که مسابقه می‌دهد.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از سایت تلگراف، رافائل نادال اولین بازی خود در  المپیک را مقابل فدریکو دلبونیس آرژانتینی انجام داد و دو بر صفر در این بازی پیروز شد.


او در نشست خبری بعد از بازی اعلام کرد که با شرکت در  المپیک ریسک کرده و هنوز آسیب‌دیدگی‌اش کاملا بر طرف نشده است. نادال در این باره گفت: اگر بازی‌های  المپیک نبود، مسابقه  نمی دادم زیرا مچ دستم هنوز نیاز به استراحت دارد تا 100 درصد ریکاوری صورت بگیرد.  المپیک هر چهار سال یک بار اتفاق می‌افتد و تجربه در  المپیک چیز دیگری است. دلم برای  المپیک  قلبی تنگ شده بود. نمی خواستم این  المپیک را از دست بدهم.


نادال در ادامه افزود: از بازی‌ها بسیار لذت می برم و خوشحال هستم. فکر می‌کنم که به خوبی خودم را برای مسابقات آماده کردم. امروز حس خوبی در زمین داشتم. الان باید استراحت کنم و برای مسابقه دوبل آماده شوم. مسابقات دوبل به اندازه انفرادی اهمیت دارند. این هفته‌ها با هفته‌های دیگر فصل فرق دارند. آن امکانات و راحتی را در المپیک نداریم اما من از  المپیک لذت می برم. المپیک بالاترین سطح در دنیای ورزشی دارد.  همیشه بازی‌ها را از تلویزیون تماشاگر می‌کنم. حتی وقتی کودک بودم این کار را انجام می دادم. این که شانس مسابقه دادن در این بازی‌ها را دارم عالی است

 

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :