موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/90185 :کد

0

تصویب جزییات لایحه اصلاحیه بودجه ۹۵

  ﺳﻪشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۷
تعداد بازدید : ۱۴۴   
 تحلیل ایران -تصویب جزییات لایحه اصلاحیه بودجه ۹۵

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب جزئیات لایحه اصلاحیه بودجه ۹۵ در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون با پیشنهاد دولت مبنی بر کاهش بودجه نیروهای مسلح مخالفت کردند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب جزئیات لایحه اصلاحیه بودجه 95 در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون با پیشنهاد دولت مبنی بر کاهش بودجه نیروهای مسلح مخالفت کردند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب جزییات لایحه اصلاحیه بودجه 95 در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.در مصوبه کمیسیون برنامه و بودجه، تبصره 35 با اصلاحاتی که برخی از نمایندگان و مرکز پژوهش‌ها انجام دادند، تصویب شد.


این عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پایان خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون با کاهش 5 هزار میلیارد تومانی بودجه نیروهای مسلح مخالفت کردند و پیشنهاد دولت مبنی بر حذف تبصره 22 در این لایحه اصلاحیه کلاً حذف شد.


فارس نوشت: در تبصره 22 قانون بودجه سال جاری مقرر شده بود «وجوه ارزی مسترد شده ناشی از طرح دعاوی در مراجع بین‌المللی کشورهای خارجی مربوط به قراردادهای نظامی قبل و بعد از پیروزی انقلاب تا سقف 50 هزار میلیارد ریال به ردیف‌های خاصی تخصیص پیدا کند».دولت پیش از این پیشنهاد حذف این تبصره را در لایحه اصلاحیه بودجه مطرح کرده بود امروز کمیسیون برنامه و بودجه با این پیشنهاد دولت مخالفت کردند.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :