موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/90208 :کد

0

فتنه‌ها در نتیجه بی‌توجهی به مفهوم و فلسفه غدیر رخ می‌دهد

  ﺳﻪشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۲:۳۷
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -فتنه‌ها در نتیجه بی‌توجهی به مفهوم و فلسفه غدیر رخ می‌دهد

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه فتنه‌ها در نتیجه بی‌توجهی به مفهوم و فلسفه غدیر رخ می‌دهد، گفت: تفکر دشمن‎شناسی باید در مدارس ترویج یابد و دانش‌آموزان با دشمنان استعمار و استکبار آشنا شوند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه فتنه‌ها در نتیجه بی‌توجهی به مفهوم و فلسفه غدیر رخ می‌دهد، گفت: تفکر دشمن‎شناسی باید در مدارس ترویج یابد و دانش‌آموزان با دشمنان استعمار و استکبار آشنا شوند.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی امشب در مراسم افتتاح ساختمان امام علی(ع) و آئین تودیع و معارفه دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان اظهار داشت: انقلاب مظلوم و نیازمند یک حرکت مستمر و دائم است و فتنه‌ها در نتیجه بی‌توجهی به مفهوم و فلسفه غدیر رخ می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ عزت و استقلال که عنوان کلی‌اش غدیر است باید به جامعه تزریق شود، افزود: به نام جدایی از دین همه چیز را از شما می‌گیرند و شما را ذلت‌پذیر می‌کنند.

 

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه اسلام پیکر و غدیر رأس این پیکر است، بیان کرد: غدیر عینیت توحید، معرفت، اخلاق، تجلی همه صفات حق، عرفان ناب و مناجات خلوت‌نشینان است.

 

صدیقی زهد و مدیریت، عرفان و حکومت، عشق به خدا و سیاست را حقایق غدیر عنوان و خاطرنشان کرد: غدیر آیینه و راهنمای حرکت بشریت به سمت خداست.

 

وی تصریح کرد: غدیر مهم‌ترین جریانی است که در تاریخ ادیان الهی به کار گرفته شده است

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه پیامبر در نخستین روز تبلیغ اسلام علی را تبلیغ و در آخرین روز حیات خود نیز خواستار تبلیغ علی شد اما قدرت‌طلب‌ها مانع شدند، گفت: این نشان می‌دهد که دین عین سیاست است و سکولارها که دین را از سیاست جدا می‌کنند مانند کسانی هستند که پیامبر را متهم به هذیان‌گویی می‌کنند.

 

صدیقی با بیان اینکه غدیر تبلیغ نسخه بشریت و قیمت گرانی دارد، خاطرنشان کرد: نخستین قربانی غدیر حضرت فاطمه(س) و محسن هستند.

 

وی تصریح کرد: شهدای عاشورا نیز قربانیان غدیر، حاکمیت خدا و تشکیل حکومت الهی هستند.

 

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه غدیر یک حادثه نیست بلکه یک جریان فکری است، افزود: اسلام و شریعت شکل و شمایل غدیر روح و جان است.

 

صدیقی با بیان اینکه رسانه ملی در خط مقدم جبهه و همه افسران این جبهه هستیم، گفت: الحمدالله هرآنچه رسانه ملی در زمینه پوشش برنامه‌ها کوتاهی نمی‌کند.

 

منبع:تسنیم

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :