موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/90243 :کد

0

والیبالیست‌های ایران دو ست را واگذار کردند

  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۱۰
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -والیبالیست‌های ایران دو ست را واگذار کردند

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در المپیک ۲۰۱۶ ریو مقابل لهستان قرار گرفت.

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در المپیک ۲۰۱۶ ریو مقابل لهستان قرار گرفت.

 

به گزارش تحلیل ایران ، بازی دوم تیم ملی ایران از گروه B مسابقات والیبال بازی‌های انتخابی المپیک مقابل لهستان با حدود نیم ساعت ساعت تأخیر به خاطر طولانی شدن بازی دو تیم ایتالیا و آمریکا آغاز شد.


لوزانو مثل بازی قبلی مقابل آرژانتین برای شروع بازی از سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی‌پور، حمزه زرینی، عادل غلامی، محمد موسوی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد. بازی کم اشتباه بازیکنان لهستان، سرویس‌های خوب و دفاع و توپ‌گیری آنها در کنار برخی ناهماهنگی‌های بازیکنان ایران با وجود اینکه سرویس‌های خوبی به زمین لهستان زدند باعث شد حریف اروپایی تیم برتر میدان باشد. نتیجه ست نخست این بازی با نتیجه 25 بر 17 به سود لهستان تمام شد. بارتوژ کورک، ستاره لهستان در ست نخست بود.


بازیکنان ایران، ست دوم را بهتر و البته کم اشتباه‌تر شروع کردند. از نوع بازی شاگردان آنتیگا مشخص بود که بازیکنان ایران را به خوبی آنالیز کرده‌اند اما در ست دوم، دفاع روی تور و حمایت داخل میدان تیم ایران باعث شد تا برای نخستین بار در امتیاز 18 بر 17 از حریف پیش بیفتند. امیر غفور، مهدی مهدوی و فرهاد قائمی، بازیکنانی بودند که در لحظات مختلف بازی از سوی لوزانو به کار گرفته شدند، البته قائمی از اواسط ست نخست جایگزین زرینی شد. نتیجه ست دوم هم 25 بر 23 به سود لهستان بود.


منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :