موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/90246 :کد

0

قهرمانی رئال‌مادرید در سوپرجام اروپا

  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۸
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -قهرمانی رئال‌مادرید در سوپرجام اروپا

رئال‌مادرید با برتری ۳ بر ۲ برابر سویا در دقایق پایانی قهرمان سوپرجام اروپا شد.

رئال‌مادرید با برتری 3 بر 2 برابر سویا در دقایق پایانی قهرمان سوپرجام اروپا شد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، دو تیم رئال مادرید و سویا امشب در دیدار سوپرجام فوتبال اروپا که در کشور نروژ برگزار شد برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری 3 بر 2 رئال‌مادرید به پایان رسید تا زین الدین زیدان همراه رئال‌مادرید یک قهرمانی باارزش کسب کند.


البته رئالی‌ها در این بازی خیلی از بازیکنان اصلی خودشان را در اختیار نداشتند و تقریبا با تیم دوم به زمین مسابقه آمدند. غیبت بازیکنان بزرگی چون کریستیانو رونالدو، گرت بیل، کریم بنزما، مودریچ در ترکیب رئال مادرید باعث شد رئالی هایی که در بازی‌های دیگر فرصت زیادی برای بازی نداشته باشند در این دیدار به میدان بروند. هرچند این مادریدی‌ها بودند که توانستند به گل نخست دست یابند و در دقیقه ۲۱ مسابقه با ضربه مارکو آسنسیو به گل نخست دست یافتند. این گل را در اواخر نیمه نخست و در دقیقه ۴۰ بازیکنان سویا توسط فرانکو واسکوئس پاسخ دادند تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.


در نیمه دوم زیدان چند تا از بازیکنان اصلی خود از جمله مودریچ، بنزما و خامس را به ترکیب آورد ولی این تیم سویا بود که توانست در دقیقه ۷۱ مسابقه با ضربه کوئوپلیکا از روی نقطه پنالتی دروازه رئال مادرید را برای بار دوم باز کند. در حالی که این نتیجه تا دقایق پایانی بر پا بود، سرخیثو راموس بار دیگر توانایی خودش را در زدن گل های دقایق آخر به خوبی نشان داد و دروازه سویا را باز کرد تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود.


در دقیقه 119 بازی این دنی کارواخال مدافع خوب رئالی‌ها بود که گل سوم را نیز به ثمر رساند تا رئال با برتری در این دیدار در غیاب رونالدو و بیل قهرمان سوپرجام اروپا شود.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :