موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/90379 :کد

0

بدنه آیفون ۲۰۱۷ اپل شیشه ای خواهد بود

  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۲
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -بدنه آیفون ۲۰۱۷ اپل شیشه ای خواهد بود

آیفون ۲۰۱۷ اپل با بدنه شیشه ای عرضه می شود

 آیفون 2017 اپل با بدنه شیشه ای عرضه می شود

 

به گزارش تحلیل ایران به استناد گزارشی که چند ماه پیش منتشر شد، ادعا شده بود که اپل در نظر دارد آیفون سال 2017 را با بدنه ای کاملا شیشه ای روانه بازار کند. حال اگر شما هم تمایل دارید بدانید این گزارش تا چه اندازه قابل اعتماد است، امروز خبرهای تازه ای در این باره منتشر شده که خبرهای پیشین را تایید می کنند.


همانطور که از نام شایعات پیدا است، نمی توان به آنها صد در صد اعتماد داشت، چرا که صرفأ شایعه هستند، ولی امروز گزارشی منتشر شده که حاکی از برنامه ریزی شرکت فاکس کان برای تولید بدنه ای تمام شیشه ای برای آیفون 2017 اپل است. این شرکت همکار اصلی اپل برای تولید قطعات آیفون است.


بر همین اساس، به نظر می رسد که اپل طی یک سال اخیر سرگرم بررسی و آزمایش این طرح بوده است. اپل پیش از این نیز تلاش کرده بود تا آیفون 4 خود را با بدنه ای تمام شیشه ای تولید کند. در این گزارش که از سوی وب سایت The Next Web منتشر شده، هدف اپل از اتخاذ چنین تصمیمی، تقویت میزان فروش گوشی های آیفون و زنده کردن دوباره علاقه کاربران به خرید این محصول عنوان شده است.


در عین حال که نمی توان با اطمینان گفت که تغییر در طراحی آیفون معجزه می کند و توجه مردم را به آن جلب می کند، ولی چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که طی مدت اخیر روند فروش آیفون نزولی بوده است. شاید بتوان علت این مشکل را اشباع شدن بازار گوشی های هوشمند دانست. همچنین، ورود گسترده شرکت های چینی به بازار که گوشی هایی قدرتمند و ارزان را تولید می کنند نیز در این وضعیت بی تاثیر نبوده است.


به هر ترتیب، باید منتظر بود و دید اپل برای نجات آیفون از این مشکل، چه طرح هایی را در سر دارد.

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :