موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/90417 :کد

0

لیندگارد: یونایتد ارزش‌هایش را فراموش کرده است

  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۲:۲۰
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -لیندگارد: یونایتد ارزش‌هایش را فراموش کرده است

اندرز لیندگارد، دروازه بان سابق منچستریونایتد معتقد است که خرید پوگبا نشان می‌دهد منچستریونایتد ارزش های خود را فراموش کرده است.

اندرز لیندگارد، دروازه بان سابق منچستریونایتد معتقد است که خرید پوگبا نشان می‌دهد منچستریونایتد ارزش های خود را فراموش کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، لیندگارد 5 فصل برای یونایتد بازی کرد و در دوره حضور پوگبا در یونایتد نیز همبازی هافبک فرانسوی بود. که او حالا در پرستون نورث گلری می‌کند، معتقد است که ارزش های باشگاه تحت هدایت مورینیو تغییر کرده است.

 

او گفت:" پوگبا بازیکن فوق‌العاده ای است. من با او در منچستریونایتد بازی کرده ام و استعدادش را از نزدیک تماشا کردم. او با فلسفه کاری مورینیو و فوتبالش کاملا هماهنگی دارد. برای باشگاه خوشحالم که چنین خرید بزرگی انجام داده و فکر می‌کنم پل نیز از این اتفاق خوشحال است.

 

مسلما فصل جدیدی در تاریخ باشگاه آغاز شده است. یونایتد نسبت به آن دوره که من در آن حضور داشتم تغییر کرده است. در راه جدیدی در حال ساخته شدت است و ارزش های جدیدی برایش تعریف شده است. از موقعی که من آنجا بودم خیلی فرق کرده است. این روند طبیعی پیشرفت است و احساسات من نسبت به آنها تغیری نکرده است. حالا پول یعنی همه چیز و یونایتد در طول دهه اخیر هزینه زیادی کرده که موفقیت انها را توجیه می‌کند و آنها قوی و قوی تر می‌شوند."

 

منبع:ورزش سه

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :