موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/90442 :کد

0

شرکت اپل تولید آیفون ۷ پرو منصرف شد

  پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۴۸
تعداد بازدید : ۲۷۴   
 تحلیل ایران -شرکت اپل تولید آیفون ۷ پرو منصرف شد

اپل در آخرین لحظات از تولید آیفون ۷ پرو صرف نظر کرد .

در اوایل سال جاری میلادی شایعاتی در مورد محصولات بعدی اپل شنیدیم که مدعی شده بودند امسال شاهد عرضه سه مدل مختلف از آیفون 7 خواهیم بود. قرار بود این مدل ها شامل آیفون 7 اصلی، آیفون 7 پلاس و آیفون 7 پرو باشند. اساساً مدل پرو با هدف عرضه به کاربرانی ارایه شده بود که تمایل دارند برای دریافت یک گوشی مجهز به دوربین دوال، هزینه بیشتری پرداخت کنند اما ظاهراً اپل از این تصمیم صرف نظر کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران،اکنون بر اساس گزارشات رسیده از Nikkei، به نظر می رسد که اپل پروژه تولید آیفون 7 پرو را در لحظه آخر کنسل کرده است. بر اساس اظهارات این نشریه:

 

رقابت آنقدر سخت وجدی بود که اپل تولید مدل گران قیمت آیفون 7 را در سه ماهه دوم سال جاری و کمتر از شش ماه پیش از رونمایی رسمی متوقف کرد.

 

این گزارش همچنین تایید کرده است که نسخه تک لنزی آیفون 7 پلاس نیز دیگر تولید نخواهد شد و این یعنی تمامی مدل های پلاس اکنون با لنز دوال عرضه خواهند شد. به نظر می رسد که این شایعه نیز کم و بیش در راستای تمامی شایعات و گمانه زنی های قبلی ست. بنابراین اپل با همان دو مدل همیشگی به میدان خواهد آمد و مدل های پلاس به دوربین دوال مجهز خواهند شد.


می توان گفت که این تصمیم جدید بسیار معقول و به جا گرفته شده چرا که ارایه مدل های بیشتر باعث می شود مشتریان به هنگام خرید گمراه شوند و پروسه خریدشان به طول بیانجامد. البته همچنان کسی نمی داند که آیا اپل به طور قطعی مدل های پرو را کنار گذاشته و یا قصد دارد در آینده نزدیک با چنین مدل هایی به میدان بیاید اما در هر حال باید منتظر ماند و دید که گوشی های بعدی این شرکت دقیقاً در چه روزی از ماه سپتامبر معرفی خواهند شد.


منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :