موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/90652 :کد

0

سفرمعاون وزارت امورخارجه روسیه به ایران برای گفت وگوی برجام

  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۶:۳۷
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -سفرمعاون وزارت امورخارجه روسیه به ایران برای گفت وگوی برجام

میخائیل بوگدانف و سرگئی ریابکوف معاونان وزارت امور خارجه روسیه در ادامه رایزنی های برنامه ریزی شده با ایران، ماه جاری میلادی (اوت) برای مذاکره با همتایان و مقام های جمهوری اسلامی به تهران سفر می کنند.

میخائیل بوگدانف و سرگئی ریابکوف معاونان وزارت امور خارجه روسیه در ادامه رایزنی های برنامه ریزی شده با ایران، ماه جاری میلادی (اوت) برای مذاکره با همتایان و مقام های جمهوری اسلامی در باره روابط دو جانبه و اوضاع منطقه به تهران سفر می کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، براساس برنامه اعلام شده بوگدانف که مسئولیت نماینده ویژه رییس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه را نیز بر عهده دارد، 25 مرداد ماه به تهران سفر می کند.

 

بنا به گزارش امروز ( پنجشنبه) خبرگزاری ریانووستی، اوضاع خاورمیانه بویژه سوریه در کانون مذاکرات این مقام روسی در ایران قرار دارد.


همچنین سرگئی ریابکوف معاون وزارت امور خارجه روسیه نیز اواخر ماه جاری میلادی برای گفت وگو در باره روند اجرای برجام به ایران سفر می کند.


روسیه و ایران در چارچوب همکاری های دو جانبه و منطقه ای و همچنین روند اجرای برجام همکاری ها و رایزنی های گسترده زمانبندی شده را ادامه می دهند.


منبع : ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :