موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/90665 :کد

0

ائتلاف سعودی- اسراییل در آستانه انتخابات ٩٦

  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۱۳۷   
 تحلیل ایران -ائتلاف سعودی- اسراییل در آستانه انتخابات ٩٦

کارشناس سیاسی نوشت: علت شروع فاز جدید "اعتباربخشی" به کهنه تروریست‌ها منافقین این است که ائتلاف امنیتی سعودی- اسراییل تصور می کند می‌تواند به واسطه آنها پروژه "اپوزیسیون واحد" را عملی کند.

 

این کارشناس سیاسی نوشت: علت شروع فاز جدید "اعتباربخشی" به کهنه تروریست‌ها منافقین این است که ائتلاف امنیتی سعودی- اسراییل تصور می کند می‌تواند به واسطه آنها پروژه "اپوزیسیون واحد" را عملی کند.

به گزارش تحلیل ایران، مهدی محمدی کارشناس سیاسی در مطلبی نوشت:


به دلیلی که باید به آن فکر کرد، منافقین به سرخط خبرها بازگشته اند. به روش های بسیار مختلفی می توان این مسئله را سبب یابی کرد. من اما گمان می کنم یک نکته از همه مهم تر است.


علت شروع فاز جدید "اعتباربخشی" به این کهنه تروریست ها این است که ائتلاف امنیتی سعودی- اسراییل تصور می کند می تواند به واسطه آنها پروژه "اپوزیسیون واحد" را عملی کند.


در چند ماه گذشته منافقین میان تقریبا همه گروه های ضدانقلاب از بهایی ها و سلطنت طلب ها بگیرید تا داعش و تجزیه طلبان عربی، نقش "لولا" را ایفا کرده‌اند.


هدف وصل کردن همه این گروه ها به هم و شکل دادن به یک "ائتلاف بزرگ امنیت زدا" در آستانه انتخابات ٩٦ است که ظاهرا برای آن خواب هایی مهم دیده اند.


فقط سوال این است که نماینده این اسلحه به دست‌ها در خانه حسینعلی منتظری کیست؟ و مهم تر از آن، این ائتلاف قرار است به نفع چه کسی وارد عمل شود؟

 

منبع : نسیم آنلاین

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :