موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/90714 :کد

0

امیر عابدینی : دارند فوتبال را به آتش می‌کشند

  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -امیر عابدینی : دارند فوتبال را به آتش می‌کشند

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال با انتقاد از برخی اقدامات و تصمیمات در فوتبال، به صورت سربسته از اتفاقاتی صحبت کرد که توسط «آدم‌های غیر فوتبالی» رخ می‌دهد و ممکن است کار را به فیفا بکشاند.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال با انتقاد از برخی اقدامات و تصمیمات در فوتبال، به صورت سربسته از اتفاقاتی صحبت کرد که توسط «آدم‌های غیر فوتبالی» رخ می‌دهد و ممکن است کار را به فیفا بکشاند.

 

به گزارش تحلیل ایران امیر عابدینی با بیان مطلب فوق گفت: در یک هفته‌ای که بیمار بودم، اتفاقاتی رخ داده است که به موقع درباره آن افشاگری و صحبت می‌کنم. ابتدا باید با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کنم و اگر او موافق بود، حرفهایم را می‌زنم.


وی در پاسخ به این سئوال که «منظورش از یکسری اتفاقات چیست؟» تاکید کرد: خیلی چیزها دارد اتفاق می‌افتد. بعضی ها که جزو خانواده فوتبال نیستند، تصمیماتی می‌گیرند که ضربه شدیدی به فوتبال می‌زند. دستهای ریز و درشت زیادی در کار است که این اتفاقات رخ بدهد. فعلا سکوت می‌کنم و چیزی نمی‌گویم.


سرپرست کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا این اتفاقات مربوط به اسپانسرهای باشگاه استقلال و پرسپولیس و جمع شدن بخشی از تبلیغات دور زمین در جریان بازی پرسپولیس - صبا است؟ تصریح کرد: این که مهم نیست! خیلی مسائل دیگر هم رخ داده است. یکسری رفتارهایی می‌کنند که کل فوتبال ضربه بخورد و شاید کار به فیفا هم بکشد. متاسفانه برنامه ریزی شدیدی علیه فوتبال می‌شود.


عابدینی افزود: یکسری‌ها دلشان برای فوتبال می‌سوزد اما چون نمی‌دانند چه اتفاقی رخ می‌دهد، فقط به خاطر رفاقت و رقابت دارند کل فوتبال را به آتش می‌کشند.


وی در پاسخ به این سئوال که «آیا منظورش از کشیده شدن کار به فیفا، شکایت به فدراسیون جهانی و تعلیق فوتبال است؟» گفت: تا زمانی که با مهدی تاج صحبت نکنم، بیشتر از این چیزی نمی‌گویم.


عضو هیات رئیسه سازمان لیگ همچنین در خصوص احتمال انتخاب علی کفاشیان به عنوان رئیس کمیته فوتسال به جای سیدرضا افتخاری، تاکید کرد: کفاشیان آدم بسیار توانمندی است و چه اشکالی دارد رئیس کمیته فوتسال شود؟ متاسفانه بیخود با او دشمنی شد. بعضی‌ها یک شبه به عنوان مدیر در پستهای بالا انتخاب می‌شوند و بعد راجع به کسانی که سالیان سال پستهای اجرایی داشته‌اند، اظهارنظر و تصمیم گیری می‌کنند.


عابدینی با کنایه به وزیر ورزش و جوانان، ادامه داد: امیدوارم کارنامه ما در المپیک، حداقل مثل دوره قبل باشد. ما پیشرفت و بالا رفتن جایگاهمان در المپیک را نمی‌خواهیم. همان مقام دوره قبلی را هم تکرار کنیم خوب است.منبع: خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :