موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/90728 :کد

0

نعیم قاسم پس از جنگ ۳۳روزه صهیونیست ها در موقعیت دفاعی هستند

  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -نعیم قاسم پس از جنگ ۳۳روزه صهیونیست ها در موقعیت دفاعی هستند

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی از ۱۰ سال پیش تاکنون جرأت حمله به اراضی لبنان را به خود نداده است و در موقعیت دفاعی قرار دارد.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی از ۱۰ سال پیش تاکنون جرأت حمله به اراضی لبنان را به خود نداده است و در موقعیت دفاعی قرار دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران  به نقل از سانا، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی تاکید کرد که مقاومت سوریه در برابر تروریسم در طول ۵ سال اخیر کشورهای توطئه گر را با شکست مواجه کرده است.


بر اساس این گزارش شیخ نعیم قاسم در سخنانی در این راستا اظهار داشت: مقاومت سوریه در برابر تروریسم در طول بیش از ۵ سال حملات تروریست ها به این کشور، طرح کشورهای توطئه گر برای سرنگون کردن این کشور در مدت زمان کوتاهی را با شکست مواجه کرد و نشان داد که سوریه برای ایفای نقش پررنگ خود در منطقه آماده می شود.


وی در ادامه سخنان خود در خصوص حضور حزب الله در سوریه نیز تصریح کرد: حضور حزب الله در سوریه برای تحکیم موقعیت دفاعی و همچنین محافظت از لبنان و منطقه است.


معاون سید حسن نصرالله درباره پیروزی مقاومت در جنگ ۳۳ روزه در سال ۲۰۰۶ میلادی نیز گفت: پیروزی بزرگ مقاومت لبنان در این جنگ، طرح خاورمیانه با هدف تسلیم منطقه در برابر آمریکا و اسرائیل را ناکام گذاشت. همچنین گستره کارآمدی مقاومت را از لبنان تا منطقه افزایش داد تا بدین صورت معادلات منطقه ای به شکل معکوس تغییر کند و ضمن کسب پیروزی هایی در منطقه، از سقوط آن توسط توطئه گران نیز جلوگیری شود.


وی در پایان تاکید کرد: دشمن اسرائیلی از ۱۰ سال پیش تاکنون جرأت حمله به اراضی لبنان را به خود نداده است و در موقعیت دفاعی قرار دارد. زیرا نسبت به عواقب این تجاوز و هزینه های ناشی از آن هوشیار است.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :