موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/90736 :کد

0

آیت الله زین العابدین کشاورزان در اقتصاد مقاومتی نقش دارند

  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -آیت الله زین العابدین کشاورزان در اقتصاد مقاومتی نقش دارند

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر ضرورت تحقق راهبرد اقتصاد مقاومتی گفت: کشاورزان نقش غیرقابل انکاری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر ضرورت تحقق راهبرد اقتصاد مقاومتی گفت: کشاورزان نقش غیرقابل انکاری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند.

 

به گزارش تحلیل ایران  آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های آئین عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه رشت افزود: کشاورزان تحقق بخش اقتصاد مقاومتی هستند و همه نهادهای مسئول باید نسبت به گره گشایی از مشکلات آنان توجه بیشتری کنند.


وی بیان کرد: کشاورزان یکی از اقشار زحمتکش جامعه هستند و بانکها می بایست نسبت به پرداخت حق بیمه آنان اهتمام بیشتری داشته باشند.


امام جمعه رشت ادامه داد: بنا بر برخی گزارشها حق بیمه کشاورزان گیلن ابلاغ شده اما از سوی بانکها پرداخت نشده است.


وی تاکید کرد: کشاورزان در دشوارترین شرایط آب و هوایی محصولات کشاورزی خود را به عمل می آورند از این رو شایسته نیست در پرداخت خرید تولیداتشان کوتاهی صورت گیرد.


امام جمعه رشت در بخش دیگری از خطبه ها با تبریک دهه کرامت بر ضرورت پیروی از سیره عملی امام رضا(ع) تاکید و بیان کرد: پرونده سازی، بی اعتبار کردن افراد از طریق رسانه ها، فحش و ناسزا امری مذموم است.


14مرداد برابر با یکم ذی القعده سالگرد ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) تا 24 مرداد سالروز ولادت برادر بزرگوار ایشان امام رضا(ع) برابر با 11 ذی القعده دهه کرامت نامگذاری شده است.


نماینده ولی فقیه در گیلان همچنین با اشاره به در پیش بودن 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز دوران پرافتخار هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی آنان را که پس از تحمل سالها رنج با روسفیدی به سرزمین خویش بازگشتند شایسته تکریم و گره گشایی مشکلاتشان دانست.

 

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :