موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/90737 :کد

0

حجت الاسلام مودب هر کس با آمریکا سندی امضا کرده اجرایی نشده

  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۸
تعداد بازدید : ۲۴۸   
 تحلیل ایران -حجت الاسلام مودب هر کس با آمریکا سندی امضا کرده اجرایی نشده

خطیب نماز جمعه طبس گفت: امروز دست اندرکاران برجام خجالت زده عدم اجرای آن هستند زیرا آمریکا قابل اعتماد نیست که هر جا کسی با آمریکا اعتمادکرده و سندی امضا کرده اجرایی نشده است.

 

خطیب نماز جمعه طبس گفت: امروز دست اندرکاران برجام خجالت زده عدم اجرای آن هستند زیرا آمریکا قابل اعتماد نیست که هر جا کسی با آمریکا اعتمادکرده و سندی امضا کرده اجرایی نشده است.

 

به گزارش تحلیل ایران حجت الاسلام مودب در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان طبس اظهار کرد: روزی برجام دهان پرکن بود و امضاکنندگان از شوق زیادی که داشتند بنای جشن داشتند و امروز از عدم اجرای آن خجل زده اند.


وی در جمع نمازگزاران و در محل امام زاده حضرت حسین بن موسی الکاظم ع با اشاره به حساسیت کنونی جامعه مطالبه عمومی را حفظ وحدت درجامعه برشمرد و گفت: دین و ارزش های معنوی می تواند زمینه وحدت بیشتر را فراهم کند

.

خطیب موقت طبس گفت: نباید گذاشت اختلاف جغرافیایی و مذهبی ایجاد شود که مردم را مشغول کند، چرا که تمام دنیا ملک خداوند است و بندگان حق ندارند بی اذن او حتی تنفس کنند لذا باید دیدها  وسیع و ایمان ها قوی تر شود.


حجت الاسلام مودب تصریح کرد: زبان، نژاد و جغرافیا فاقد ارزش است که یک انحراف است و باید به اتحاد فکر کرد.


وی به سفر رییس جمهور محترم به باکو اشاره کرد و گفت: کشور آذربایجان بیشترین اشتراک را با ایران دارد و می توانند در مباحث مهمی در همکاری با یکدیگر موثر باشند، که هرچه ارتباطات ایران با کشورهای همسایه و مسلمان بیشتر باشد خیر و برکات آن شامل مردم نیز خواهد شد.


وی در ادامه گفت: روزی برجام دهان پرکن بود که خواستند جشنی بزرگ نیز بگیرند ولی امروز همه دست اندرکاران برجام که حتی زحمت کشیده اند اما خجالت زده عدم اجرای آن هستند زیرا آمریکا قابل اعتماد نیست که هر جا کسی با آمریکا اعتمادکرده و سندی امضا کرده اجرایی نشده است.

حماسه خونین پاوه، سالگرد کودتای ۲۸ مرداد، از دیگر محورهای سخنان خطیب موقت جمعه طبس بود.

 

منبع:مهر

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :