موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/90744 :کد

0

آیت الله مصطفی علما وزارت اطلاعات به سلامت نظام کمک کرده است

  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۹
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -آیت الله مصطفی علما وزارت اطلاعات به سلامت نظام کمک کرده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه نقش وزارت اطلاعات را در برخورد و پیشگیری مفاسد اقتصادی برای کمک به تحقق بهینه برنامه اقتصاد مقاومتی در کشور مهم ارزیابی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه نقش وزارت اطلاعات را در برخورد و پیشگیری مفاسد اقتصادی برای کمک به تحقق بهینه برنامه اقتصاد مقاومتی در کشور مهم ارزیابی کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران،  آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه کرمانشاه به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با وزیر و کارکنان وزارت اطلاعات اشاره و بیان کرد: نقش بی بدیل این وزارتخانه در مقابله با مفاسد اقتصادی و رخدادهایی مانند حقوقهای نامتعارف کمک بزرگی به سلامت نظام اقتصادی و اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی است.


وی افزود: امروز شاهد ثبات و آرامش خیلی خوبی هستیم که در این بین نقش نخست را کارکنان خدوم وزارت اطلاعات در کنار سایر نیروهای امنیتی برعهده دارند و همه جای دنیا از این عزیزان به نیکی یاد می شود.


خطیب جمعه کرمانشاه ادامه داد: رهبر انقلاب از وزارت اطلاعات به عنوان چشمان بینا و بیدار نظام یاد کردند که گفته ای بسیار درست است زیرا در بسیاری موارد نیروهای این وزارتخانه گاه تا 40 ساعت هم نمی خوابند و همه سختیها را به جان می خرند تا مردم در آسایش و امنیت باشند.


وی همچنین با یادآوری تعبیر رهبر معظم انقلاب از وزارت اطلاعات به عنوان پوسته سخت نظام گفت: این وزارتخانه باید همچنان دارای جهتگیریهای انقلابی باشد و آسیب نبیند زیرا وزارت اطلاعات مربوط به همه نظام و برای حفظ نظام است و به هیچ جناح و گروه سیاسی تعلق ندارد.


آیت الله علما همچنین به سالروز پیروزی حزب الله لبنان بر نیروهای رژیم اشغالگر قدس در جنگ 33 روزه اشاره و بیان کرد: امروز 23 مرداد به همین مناسبت روز مقاومت نام دارد.


وی افزود: آنچه باعث شد به اصطلاح چهارمین ارتش دنیا در برابر یک عده حزب اللهی و بسیجی زمینگیر شود قدرت و تربیت امامت، اهل بیت(ع) و ولایت بود.


امام جمعه کرمانشاه همچنین 26 مرداد سالروز مقاومت جانانه و حماسه مردم پاوه در برابر ضدانقلاب را گرامی داشت و گفت: مردم شهر پاوه با ایستادگی و خون دادن از سقوط این شهر جلوگیری کردند.

 

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :