موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/90749 :کد

0

حجت‌الاسلام‌عباسعلی خیانت آمریکا علیه ایران فراموش‌نشدنی است

  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۸
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -حجت‌الاسلام‌عباسعلی خیانت آمریکا علیه ایران فراموش‌نشدنی است

امام جمعه نهاوند گفت:خیانت غرب علیه ایران فراموش‌نشدنی است و باید مقابل جنایت آمریکا ایستاد و از مواضع به حق اسلام کوتاه نیامد.

امام جمعه نهاوند گفت:خیانت غرب علیه ایران فراموش‌نشدنی است و باید مقابل جنایت آمریکا ایستاد و از مواضع به حق اسلام کوتاه نیامد.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام‌عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه نهاوند با اشاره به بی‌حجابی‌ها و همچنین معضلات اجتماعی کشور و به‌تبع آن در نهاوند، گفت: مسئولین فرهنگی کشور باید چاره‌ای برای آسیب‌های اجتماعی بیندیشند.


وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود نکته بسیار مهم فرهنگ و تهاجم‌ فرهنگی را با تعابیر مختلف عنوان کرده اند اما متأسفانه همچنان که از وضع جامعه پیداست کمیت فرهنگ جامعه می‌لنگد.


امام‌جمعه نهاوند سخنان و بیانات مقام معظم رهبری را به‌عنوان ولی امر مسلمین حیات‌بخش و همچنین هدایت‌کننده جامعه بشری عنوان کرد و گفت: مسئولین در تبیین گفتمان ولایت و رهبری هرچه در توان دارند اجرا کنند.


وی با اشاره به سالروز پیروزی حزب‌الله لبنان در ۲۳ مرداد طی جنگ ۳۳ روزه با اسرائیل غاصب، گفت: حزب‌الله در این جنگ در برابر چهارمین ارتش دنیا پیروز شد و صهیونیست ها نتوانستند در مقابل بسیج مردمی و اراده پاک آن‌ها مقاومت کند.


وی بابیان اینکه شکست اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه با لبنان نشان از زوال این رژیم کودک کش دارد، گفت: همچنان که درآیات و روایت آمده همیشه و همه‌جا حق در برابر جبهه کفر و ظلم پیروز خواهد شد و اسرائیل و آمریکا و شیوخ مرتجع عربستان که خود را برده آن‌ها کرده‌اند دوران زوال خود را سپری می‌کنند.


حجت‌الاسلام مغیثی با اشاره به دشمنی آمریکا و رژیم کفر علیه ایران اسلامی گفت: خیانت غرب علیه ایران فراموش‌نشدنی است اما آنچه باید از این فهمید و توصیه امام خمینی (ره) نیز بوده آن است که هرگاه آمریکا از ما تعریف کرد بدانید خواسته آن‌ها را برآورده ساخته‌ایم و مسیر آن‌ها را طی می‌کنیم.


هیچ سخنی از فتنه گران در جامعه حق‌جوی و ملت ایران نیست

وی افزود: ایران اسلامی با ولایت مقام معظم رهبری و بیداری سربازان گمنام امام زمان و اقتدار نیروهای مسلح کشور هیچ‌گاه در مسیر کفر قرار نگرفته و اگر معدود افراد خودفروخته داخلی قصد نفوذ و منحرف ساختن نظام و انقلاب را داشتند به زباله‌دان تاریخ پیوستند همچنان که امروز هیچ سخنی از فتنه گران در جامعه حق‌جوی و ملت ایران نیست.


وی بابیان اینکه آمریکا برای جهانیان ثابت‌شده است، گفت: امام خمینی دربیانی فرمودند حتی اگر در تمام آمریکا مسجد بسازند و در بالای گلدسته‌ها شعار الله‌اکبر قرار بدهند هیچ‌وقت شعار مرگ بر امریکا را فراموش نکنید.


امام‌جمعه نهاوند، عنوان کرد: اردوغان به اسلام، قرآن، کشور و ملتش به دلیل خوش‌خدمتی به آمریکا خیانت کرد و مزدش را با این کودتا گرفت.


وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با مدیران و مسئولان وزارت اطلاعات گفت: یکی از فرمایشات برجسته و مهم ایشان به مسئولان وزارت اطلاعات این بود که مبارزه با آمریکا از مبانی تخطی ناپذیر امام(ره) بوده است.


وی گفت: این مهم به معنای آن است که نباید در لحظه فروکش کرد و از خواسته‌های به‌حق کوتاه آمد چراکه اگر ذره‌ای از مواضع خود که مبتنی بر قران و روایات است کوتاه بیاییم آن‌ها قدم‌ها به جلو می‌آیند لذا مقابل آمریکا باید ایستاد و به فکر سازش با آن‌ها نبود.


حجت‌الاسلام‌والمسلمین مغیثی در پایان سخنانش با تأکید بر اینکه جشن‌های میلاد امام رضا(ع) باید باشکوه و جلال هرچه بیشتر برگزار شود، عنوان کرد: متبرک کردن شهرها و استان‌ها با پرچم مبارک حرم امام رضا اقدامی بسیار مناسب است و مسئولین محلی باید تلاش کنند بعدازآن روحیه معنوی و معنویت حاکم در شهرها حفظ شود.


منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :