موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بیمه

a/90823 :کد

0

از تعهدات "بیمه طلایی" فرهنگیان کاسته نمی شود

  شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۴:۲۵
تعداد بازدید : ۲۳۴   
 تحلیل ایران -از تعهدات "بیمه طلایی" فرهنگیان کاسته نمی شود

در قرارداد جدید از تعهدات فعلی کاسته نمی‌شود و افزایش حداقلی در تعهدات بیماران صعب العلاج داریم.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان 31 شهریور ماه به اتمام می رسد، گفت: در قرارداد جدید از تعهدات فعلی کاسته نمی‌شود و افزایش حداقلی در تعهدات بیماران صعب العلاج داریم.

 

به گزارش تحلیل ایران فرشید سیاری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در حال استعلام برای انتخاب شرکت کارگزار بیمه تکمیلی هستیم، افزود: با این حال پیش بینی می‌کنیم با توجه به همکاری خوب شرکت آتیه سازان حافظ و نرخ های خوبی که به ما داده است، احتمالا در قرارداد جدید نیز آتیه سازان حافظ به عنوان کارگزار ما انتخاب شود.


وی تأکید کرد: در قرارداد جدید باز هم به شیوه صندوقی عمل می‌کنیم.


مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه قرار بر این شده است تا از تعهدات کم نشود، عنوان کرد: حداقل افزایش تعهدات را خواهیم داشت، همین خدمات فعلی را ارائه و برای بیماران صعب العلاج و سنگین تعهدات را بیشتر خواهیم کرد.


سیاری ادامه داد: سعی می کنیم در هزینه های کمرشکن کمک بیشتری کنیم و از محدودیت ها بکاهیم. در سال گذشته بیماری داشتیم که بالغ بر 500 میلیون تومان هزینه درمان وی بود که پرداخت کردیم. در واقع از مهرماه سال گذشته تا کنون برای تعدادی از همکاران از 200 تا 500 میلیون تومان پرداخت خسارت صورت گرفته است.


مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مبلغ بسته فعلی بیمه تکمیلی ما 53 هزار تومان بود، گفت: برآوردها حاکی از افزایش 60 تا 70 هزار تومانی حق بیمه در قرارداد جدید است که باید از ابتدای مهرماه اجرا شود.

 

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :