موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/91188 :کد

0

نیروهای جبهه مقاومت عملیات خود را در حلب آغاز کردند

  یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۰
تعداد بازدید : ۲۵۴   
 تحلیل ایران -نیروهای جبهه مقاومت عملیات خود را در حلب آغاز کردند

نیروهای مقاومت برای جلوگیری از تهدیدات تروریست ها علیه شهر حلب و ارسال تجهیزات و نیروهای تروریستی به این شهر عملیات خود را از محورهای مجتمع های ۱۰۷۰ و ارتفاعات «الصنوبرات و المقالع»شهر حلب آغاز کردند.

 

 

 

نیروهای مقاومت برای جلوگیری از تهدیدات تروریست ها علیه شهر حلب و ارسال تجهیزات و نیروهای تروریستی به این شهر عملیات خود را از محورهای مجتمع های 1070 و ارتفاعات «الصنوبرات و المقالع» شهر حلب آغاز کردند.

 
 
 
به گزارش تحلیل ایران، بعد از آرامش نسبی 48 ساعت گذشته در حومه جنوبی و جنوب غربی شهر حلب، از ساعتی قبل نیروهای جبهه مقاومت عملیاتی را در حومه جنوبی و جنوب غربی شهر حلب آغاز کردند.


محور عملیاتی حملات سنگین به مواضع تروریستها در «جنوب شرق مجتمعهای 1070 » و ارتفاعات «الصنوبرات، المقلع و ام القرع» است که در محور 1070 حملات سنگینتر و با پشتیبانی قوی یگان موشکی و توپخانه ای صورت می گیرد.


فارس نوشت: نیروهای جبهه مقاومت موفق شدند در جبهه 1070 بیش از 20 ساختمان در منطقه را مجددا پس بگیرند که دهها تروریست در جریان این عملیات کشته و زخمی شدند.


همزمان جنگنده های روس مواضع تروریستها را در محوطه 1070، الراموسة و دانشکده‌ها بشدت هدف قرار می دهند اما از شب گذشته تا کنون بیشترین تمرکز خود را بر مواضع تروریستها در شهر ادلب و مسیر امداد رسانی آنها از ادلب به طرف حلب قرار داده و دهها عنصر تروریستی  را از پای درآورده و تعداد زیادی خودروی نظامی و تجهیزات را منهدم کردند.


گروهی از نیروهای مقاومت حاضر در شمال شرق منطقه راهبردی الراموسة در عملیاتی ویژه موفق شدند، گروهی از تروریستهای جیش الفتح را در منطقه «سادکوب» واقع در شمال شرق الراموسة محاصره کنند.

هدف بیشتر نیروهای سوری به اسارت گرفتن تروریستهاست و محور مقاومت قصد دارد که با طولانی کردن عملیات مهمات تروریستها تمام شود.

اما عملیات نیروهای مقاومت از دو محور زیر صورت میگیرد:


- مجتمعهای 1070. هدف از این مسئله، علاوه بر دور کردن تهدیدات تروریستها در مناطق جنوبی محله مسکونی الحمدانیه، قطع خطوط ارتباطی تروریستها از طرف شهرکهای «الراشدین 5 و الحکمه» به طرف دانشکده های نظامی و الراموسه است.


- جنوب غربی حلب یعنی ارتفاعات الصنوبرات و المقالع و ام القرع. در واقع هدف از عملیات در این محور جلوگیری از ارسال تجهیزات و نیرو از محور جنوب غربی مانند شهرکهای «خان طومان، العیس و خلصه» به طرف جنوب منطقه راهبردی الراموسه است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :