a/91293 :کد

0

طرح ۲ فوریتی برای بازنگری در قراردادهای جدید نفتی

  دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۵
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -طرح ۲ فوریتی برای بازنگری در قراردادهای جدید نفتی

بیش از ۵۰ نماینده درخواستی را به امضا رساندند که موضوع IPC به صورت دوفوریتی در مجلس مورد بررسی و بازنگری قرار گیرد که این درخواست، صبح روز چهارشنبه به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود.

 
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۵۰ نماینده درخواستی را به امضا رساندند که موضوع IPC به صورت دوفوریتی در مجلس مورد بررسی و بازنگری قرار گیرد که این درخواست، صبح روز چهارشنبه به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود.

به گزارش تحلیل ایران، هدایت الله خادمی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: عصر دیروز در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی جلسه ای برگزار شد که تعداد زیادی از نمایندگان حضور داشتند. در این جلسه در خصوص مدل جدید قراردادهای نفتی ایران معروف به IPC صحبت کردیم و در چند نوبت بنده و دکتر ابراهیمی اصل توضیحاتی درباره بخش های مختلف این مدل قراردادی و ایرادات ساختاری آن به حضار ارائه دادیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم با بیان اینکه "اکثر نمایندگان مجلس در خصوص معایب اجرای چنین مدل قراردادی نیاز به شفاف سازی و ارائه توضیحات جهت آشنایی بیشتر دارند"، گفت: پس از صحبت هایی که در جلسه روز گذشته شد، تعداد زیادی از نمایندگان مردم در مجلس با استقبال از برگزاری چنین جلساتی، ابراز تمایل کردند تا بررسی مسائل مربوط به IPC به دلیل اهمیت زیاد، در دستور کار مجلس قرار گیرد. بیش از 50 نماینده درخواستی را به امضا رساندند که موضوع IPC به صورت دوفوریتی در مجلس مورد طرح و بررسی قرار گیرد که این درخواست، صبح روز چهارشنبه به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :