موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/91347 :کد

0

یکی از روش‌های نفوذ بیگانگان موانع اقتصادی است

  دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -یکی از روش‌های نفوذ بیگانگان موانع اقتصادی است

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در مسائل معیشتی و اقتصادی باید در رأس تمام عملکردها قرار بگیرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در مسائل معیشتی و اقتصادی باید در رأس تمام عملکردها قرار بگیرد.

به گزارش تحلیل ایران ؛ در آستانه برگزاری هفدهمین اجلاس سالیانه اساتید بسیجی در مشهد مقدس حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در گفت و گویی به تبیین نقش و جایگاه اساتید بسیجی پرداخت و گفت: استادان بسیجی باید برای نیل به اهداف انقلاب و مطالبات مقام معظم رهبری تمام توان دانش و تخصص خود در حوزه‌های مختلف از دفاعی گرفته تا اقتصادی را بکار گیرند.
 
وی ادامه داد: در دنیای کنونی که نگر‌ش‌‌های لائیسم، سکولاریسم، مارکسیسم و لیبرالیسم در برابر اندیشه‌های اسلامی صف کشیده‌اند، قدرت گرفتن جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان پرچمدار اسلام ناب ،ویژه و مهم بوده و باید به آن توجه مضاعف داشت.
 
حجت الاسلام و المسلمین سعیدی تصریح کرد: برای رسیدن به این قدرت، در نظر گرفتن وجوه نیل به مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه‌های مختلف از جمله پیشگیری از نفوذ و اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار همه ارکان نظام قرار گیرد.
 
 وی افزود: یکی از روش‌های نفوذ بیگانگان موانع اقتصادی است و لذا توجه به توصیه‌ها و تأکیدات مقام معظم رهبری در مسائل معیشتی و اقتصادی و تبیین و اجرای اقتصاد مقاومتی، باید در رأس تمام عملکردها قرار بگیرد.
 
حجت الاسلام و المسلمین سعیدی تاکید کرد: تبیین این روش‌های کارشناسی در تمام زمینه‌ها از دفاعی گرفته تا اقتصادی، بر عهده نخبگان انقلابی است.
 
وی بسیج اساتید را از مهم‌ترین سازمان‌های مردمی و انقلابی شکل گرفته در قشر دانشگاهی کشور دانست و اظهار داشت: اعضای این سازمان باید از تخصص خود در حوزه‌های مختلف نهایت بهره را برده و برای تبیین وجوه کارشناسی و روش‌های عملی رسیدن به مطالبات مقام معظم رهبری نهایت تلاش خود را داشته باشند.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه مهم‌ترین ویژگی سازمان بسیج اساتید را مردمی بودن این نهاد دانست و گفت: این ویژگی چابکی آن را افزایش داده و سبب می‌شود که راه رسیدن به مطالبات مقام معظم رهبری و اهداف انقلاب اسلامی هموارتر شود.
 
گفتنی است، هفدهمین اجلاس سالانه اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، از 9 تا 12 شهریور 95 با حضور استادان و نخبگان دانشگاهی بسیجی، فرماندهان شبکه‌های جنگ نرم با محوریت «اقتصاد مقاومتی و جایگاه بین‌المللی شدن قدرت جمهوری اسلامی» در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
 
 منبع : باشگاه خبرنگاران
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :