موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست جامعه

a/91356 :کد

0

آماری از جمعیت وحشتناک موش های تهران

  دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۸۳۰   
 تحلیل ایران -آماری از جمعیت وحشتناک موش های تهران

در سال ۹۳ تعداد موش های تهران براساس سرشماری صورت گرفته ۲ میلیون و ۱۰۰ موش بوده که براساس سرشماری پاییز سال ۹۴ به یک میلیون ۸۰۰ موش رسیده است.

در سال 93 تعداد موش های تهران براساس سرشماری صورت گرفته 2 میلیون و 100 موش بوده که براساس سرشماری پاییز سال 94 به یک میلیون 800 موش رسیده است.


 به گزارش تحلیل ایران ، رییس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر تهران افزود: مقابله با جانوران موزی در دستور کار قرار گرفته است. در سال 93 تعداد موش های تهران براساس سرشماری صورت گرفته 2 میلیون و 100 موش بوده که براساس سرشماری پاییز سال 94 به یک میلیون 800 موش رسیده است. 
 
رحمت الله حافظی در جمع خبرنگاران درباره عملکرد کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای اسلامی شهر تهران اظهارداشت: در این مدت ارتقاء کیفیت آب شرب تهران را نسبت به به سال 93 داشته ایم که در آن سال آلودگی آب شرب فراتر از استانداردها بود.

وی درباره کشت صیفی جات با فاضلاب خالص در جنوب تهران بیان داشت: در جنوب تهران مزارعی را با آب فاضلاب آبیاری می کردند که با پیگیری های صورت گرفته موجب به قلع و قمع این مزارع شد ولی همچنان در این زمینه مشکلاتی باقی است.

حافظی بیان داشت: اقداماتی نیز در راستای افزایش کیفیت نان از مزرعه تا سفره داشته ایم که برگرفته از کاشت داشت و برداشت است و نگهداری در سیلو ها هم مورد بررسی قرار گرفته است.

رییس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر تهران افزود: مقابله با جانوران موزی در دستور کار قرار گرفته است. در سال 93 تعداد موش هاس تهران براساس سرشماری صورت گرفته 2 میلیون و 100 موش بوده که براساس سرشماری پاییز سال 94 به یک میلیون 800 موش رسیده است. 

 
منبع: فارس
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :