موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/91449 :کد

0

آزادگان سرمایه‌های این انقلاب اسلامی هستند

  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۰۸
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -آزادگان سرمایه‌های این انقلاب اسلامی هستند

امام جمعه قروه گفت: آزادگان سرمایه‌های معنوی انقلاب و اسلام هستند که باید خود و خانواده‌هایشان به عنوان الگوی بارز انقلابی و اسلامی باشند.

امام جمعه قروه گفت: آزادگان سرمایه‌های معنوی انقلاب و اسلام هستند که باید خود و خانواده‌هایشان به عنوان الگوی بارز انقلابی و اسلامی باشند.

 

به گزارش تحلیل ایران حجت‌الاسلام حسن باباییان دوشنبه‌شب در مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن که در سالن اجتماعات خانه معلم قروه برگزار شد، اظهار داشت: آزادگان سرمشق‌های ایثار و استقامت هستند که عزت و سربلندی نظام اسلامی با استقامت آنان شکل گرفت.


وی افزود: بر اساس آیات قرآن کریم کسانی که به خدا ایمان آورده و مردانه روی حرف خود بایستند و بر موضع حق استقامت ورزیدند، دارای اجر و پاداش بزرگی هستند که صداقت و درستی از ویژگی‌های آنان به شمار می‌رود.


به گفته امام جمعه قروه، آزادگان مصداق بارز این ایستادگی هستند که پای حق ایستادگی کردند و به سعادت رسیدند.


باباییان با بیان اینکه برنامه‌ریزی گسترده دشمنان برای تمامی خانواده‌های ایرانی و به ویژه خانواده‌های ارزشی است، افزود: امروز شاهد هستیم که خانواده‌های اهل ایمان و تقوا نیز قربانی عده‌ای هوسران شده و دچار اعجاجاتی شده‌اند که فرزندان آن بیشتر از دیگر از اعضای خانواده در معرض آسیب هستند.


امام جمعه قروه با تاکید بر ثبات قدم و استواری ایثارگران، آزادگان و جانبازان در راهی که انتخاب و طی کرده‌اند، افزود: امروز تاثیر مقاومت آزادگان ما در زندان‌های رژیم بعثی و رشادت رزمندگان و شهدا در دفاع مقدس، در عراق، سوریه، یمن و تمامی جبهه‌های مقاومت اسلامی نمایان است.


وی با تاکید بر اینکه این تاثیر در بعد فردی نیز باید متجلی شود، افزود: بنا بر آیات قرآن کریم، استقامت مجاهد در پای حق، ملائکه الهی را بر او نازل می‌کند.


امام جمعه قروه با بیان اینکه آزادگان سرمایه‌های دینی هستند، گفت: سرمایه دینی باید خانواده‌ای محکم و بااراده داشته باشد که مورد هوس دشمنان واقع نشود.


باباییان خطاب به آزادگان گفت: شما سرمشق جوانان ما هستید و جوانان با نگاه به شما راه خود را انتخاب می‌کنند و لذا وجود شما باید مبین عظمت و عزت قرآن و انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت باشد.


وی با بیان اینکه مقاومت در راه دین، از آزادگان اسطوره‌های کم‌نظیر برای جوانان ساخته است، اظهار داشت: الگوهای آزادگی باید درس آزادگی را اول به خانواده خود منتقل کنند تا بتوانند هدایتگر نسل جوان جامعه باشند.


امام جمعه قروه افزود: خانواده‌های ایثارگران و آزادگان ما نیز باید الگویی برای تمامی خانواده‌ها باشند و در نوع پوشش، رفتار و برخورد خود، به عنوان مبارزان خط مقدم جبهه جنگ نرم، رنگ دشمن به خود نگیرند.


وی تنها راه ایستادگی در برابر تهاجم نرم دشمن را که در قالب‌های گوناگون به جنگ خانواده‌ها آمده است، پناه بردن به قرآن اعلام کرد.


باباییان در پایان، با ابراز نگرانی از آسیب‌های اجتماعی روبه رشد در جامعه امروز، گفت: راه گذر و رسیدن به آرامش در آشتی با آموزه‌های دینی و قرآنی است.منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :