موضوعات ‌مرتبط: فناوری شبکه های اجتماعی

a/91462 :کد

0

از قابلیت Stories در اینستاگرام استقبال چشمگیر شد

  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۲۸
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -از قابلیت Stories در اینستاگرام استقبال چشمگیر شد

استقبال چشمگیر از قابلیت Stories در اینستاگرام

هنگامی که شرکت فیسبوک قابلیت Stories را در اپلیکیشن اینستاگرام عرضه کرد، بسیاری از کارشناسان در اینکه این قابلیت جدید بتواند وارد رقابت جدی با اسنپ چت شود تردید داشتند، چرا که این قابلیت از مدت ها پیش توسط اسنپ چت به بازار ارائه شده بود. اما به نظر می رسد بسیاری از این کارشناسان ناچار به تجدیدنظر خواهند شد.

 

به گزارش تحلیل ایران،  براساس گزارشی که به تازگی توسط روزنامه وال استریت ژورنال منتشر شده، شرکت های بزرگ زیادی از جمله CNN Food Network, People, Comedy Central, Cosmopolitan و Tastemade به تولید منظم Stories روی آورده اند و برخی از آنها گفته اند که میزان تماشای این ویدیو ها در ساعات نخستین انتشار آنها بسیار بالا است.


جدا از انتشار ویدیوهایی که بیشتر جنبه سرگرمی دارند، برخی از شرکت ها همچون AwesomenessTV از این قابلیت جدید به عنوان ابزاری برای انتشار پیام های بازرگانی خود استفاده کرده اند. شرکت Time نیز درست از زمان عرضه این قابلیت شروع به استفاده همه جانبه از آن کرده و اکنون نیز بخش عمده ای از پوشش خبری المپیک ریو را از همین طریق انجام می دهد.


یکی از سخنگویان شرکت Time گفته در ویدیویی که از برنامه Today Show خود طی روزهای اخیر در Stories اینستاگرام منتشر کرده، در همان ساعات اولیه صدهزار بازدید جذب کرده است.


در عین حال که راهبردها برای بهره گیری از این قابلیت تا به امروز کم و بیش آزمایشی بوده، اما حالا وقت آن رسیده که شرکت ها از این پلتفرم برای ترویج بهتر نام و محتوای تولیدی شان استفاده کنند. با نگاهی به خصوصیاتی که قابلیت Stories دارد می توان گفت که این سرویس جدید امکان این را دارد تا محتوای موردنظر شرکت ها را به طور متمایز از سایر مطالبی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود در معرض دید مخاطبان قرار دهد.


شرکت ها امیدوارند تا با استفاده از این قابلیت فضای بیشتری برای تبلیغ پیدا کرده و در پی آن، بینندگان بیشتری را جذب کرده و در نهایت سود و موفقیت بیشتری کسب کنند.


منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :