موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/91488 :کد

0

تکلیف شورای ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -تکلیف شورای ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در انتخابات ریاست‌جمهوری، شاهد ائتلاف خواهیم بود اما طبعا تفاوت‌هایی هم با گذشته دارد.

 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در انتخابات ریاست‌جمهوری، شاهد ائتلاف خواهیم بود اما طبعا تفاوت‌هایی هم با گذشته دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به فعالیت انتخاباتی جریان اصولگرا برای انتخابات سال آینده اظهار داشت: اصولگرایان در حال بررسی هستند تا با معرفی نامزد مناسب برای انتخابات ریاست‌جمهوری، به وظیفه خود عمل کنند.

وی درباره اظهارات محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان که گفته بود، 30 نفر از جریان اصولگرایی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری، در دست بررسی هستند، گفت: من نشمرده‌ام که 30 نفر هستند یا 20 نفر؛ اما چهره‌های متعددی وجود دارند که طبعا ما امیدواریم همان‌طور که در انتخابات گذشته جهت رسیدن به لیست واحد در تهران، وحدتی به دست آمد، بتوانیم در انتخابات ریاست جمهوری هم به وحدت دست پیدا کنیم.

حدادعادل همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تکلیف شورای ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری چه می‌شود گفت: مسلما ساز و کار رسیدن ما به نتیجه در انتخابات ریاست جمهوری، متناسب با همان انتخابات است و لزوما تکرار آن ساز و کار قبلی نیست.در انتخابات ریاست‌جمهوری، شاهد ائتلاف خواهیم بود اما طبعا تفاوت‌هایی هم با گذشته دارد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی همچنین درباره ارائه نامزد مستقل از سوی حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات گفت: خیر؛ در هیچ جایی هنوز کار مستقلی، انجام نشده است. همه در حال بررسی هستند که با در کنار هم قرارگرفتن تجارب مختلف، کار وحدت پیش برود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :