موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/91613 :کد

0

وزیر اطلاعات از هلاکت ۴ عضو گروهک تروریستی داعش خبر داد

  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۳
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -وزیر اطلاعات از هلاکت ۴ عضو گروهک تروریستی داعش خبر داد

حجت‌الاسلام علوی گفت: یکی از هسته‌های وارداتی گروهک تروریستی داعش به سرکردگی یکی از امرای منطقه‌ای این گروه در غرب کشور شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

حجت‌الاسلام علوی گفت: یکی از هسته‌های وارداتی گروهک تروریستی داعش به سرکردگی یکی از امرای منطقه‌ای این گروه در غرب کشور شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات اعلام کرد: با الطاف الهی و عنایات حضرت ولیعصر(عج) و به میمنت دهه مبارک کرامت و به برکت میلاد امام علی بن موسی الرضا(ع)، طی یک عملیات اطلاعاتی پیچیده، یکی از هسته‌های وارداتی گروهک تروریستی داعش به سرکردگی یکی از امرای منطقه‌ای این گروه در غرب کشور شناسایی و قبل از هرگونه اقدامی با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و هماهنگی نیروهای انتظامی و امنیتی متلاشی گردید.

 

وی در جمع خبرنگاران افزود: انجام عملیات‌های تروریستی در مراکز جمعیتی و مذهبی شهرهای عمقی کشور از اهداف تروریستی این گروه بوده است. این تیم مسلح تروریستی در یک برنامه‌ریزی گسترده درصدد انجام چندین عملیات در نقاط حساس کشور به صورت همزمان و ترکیبی بوده است.


"در این عملیات چهار تن از عناصر تروریست به هلاکت رسیدند و تعدادی از آنها نیز دستگیر و مقادیری قابل توجهی مواد انفجاری، تجهیزات و کمربند انتحاری برای عملیات و نیز تعدادی سلاح و نارنجک به همراه امکانات ارتباطی کشف و ضبط گردید."هوشمندی و همراهی مردم شهیدپرور منطقه غرب کشور در ضربه به تیم مذکور نقش موثری داشت.


وزیر اطلاعات در پایان اشاره کرد: همدلی و هماهنگی بین دستگاه‌های امنیتی، نظامی و انتظامی بار دیگر موجب خنثی‌سازی اهداف شوم دشمنان قسم خورده نظام اسلامی گردید.


 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :