موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/91622 :کد

0

استراتژی دشمن‌ستیزی ‌‌جهانی شده است

  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۸
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -استراتژی دشمن‌ستیزی ‌‌جهانی شده است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز استراتژی دشمن‌ستیزی به برکت مجاهدت و استقامت آزادگان جمهوری اسلامی ایران جهانی شده است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز استراتژی دشمن‌ستیزی به برکت مجاهدت و استقامت آزادگان جمهوری اسلامی ایران جهانی شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی فضلی در مراسم بزرگداشت ورود آزادگان که عصر امروز در حسینیه ثارالله کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: بعد از انقلاب سه رویکرد پیش روی امت امام راحل(ره) قرار گرفت که قبل از انقلاب هیچ جایگاهی برای آنها وجود نداشت.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: رویکرد نخست پیش روی مردم انقلابی وجود ولایت فقیه و امام بود که مشخص شد امت ایران دارای صاحب و مولا هستند.

 

فضلی رویکرد دوم را قانون اساسی دانست و گفت: اگر امروز در مجلس شورای اسلامی قانونی به تصویب می‌رسد از منظر شورای نگهبان که منتخبان مقام معظم رهبری هستند تأیید می‌شود.

 

وی با بیان اینکه رویکرد سوم دشمن‌ستیزی جمهوری اسلامی ایران است، افزود: اکنون ملت ایران باور دارند که باید در مقابل ظلم و ظالم ایستاد و استراتژی دشمن ستیزی به برکت مجاهدت، فداکاری و از خودگذشتگی آزادگان جهانی شده است.

 

فضلی با اشاره به اینکه آزادگان سوزنبان و چراغ راه انقلاب برای جوانان هستند، اظهار کرد: با وجود اینکه مشکلات مادی وجود دارد اما رسالت و دغدغه ما فراتر از این و دغدغه ما دین خدا است.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت امام راحل و دیگر علما و شهدا و حضور مردم است، گفت: آزادگان باید قدر خود را بدانند زیرا قیمت دنیایی ندارند و چراغ راه امت هستند؛ به ویژه شهدایی که در اسارت جان خود را فدا کردند.

 

فضلی با اشاره به اینکه خون‌های شیعه و سنی در حماسه 26 مرداد 59 در هم تنیده شده است، اظهار کرد: آن عرصه سخت و تنگنای نظام و انقلاب به فرمان نورانی امام خمینی(ره) و پرچمداری شهید چمران و حضور حماسی نیروهای بسیج، ارتش، سپاه و مردم پاوه با موفقیت سپری شد.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :