موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/91648 :کد

0

تمایل تیم فوتبال چلسی برای جذب بازیکن یوناس هکتور

  چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۱
تعداد بازدید : ۴۵۸   
 تحلیل ایران -تمایل تیم فوتبال چلسی برای جذب بازیکن یوناس هکتور

در حالیکه هفته گذشته «یوناس هکتور» قراردادش را با باشگاه کلن تمدید کرد، چلسی علاقمند است تا این دفاع چپ تیم ملی آلمان را به خدمت بگیرد.

در حالیکه هفته گذشته «یوناس هکتور» قراردادش را با باشگاه کلن تمدید کرد، چلسی علاقمند است تا این دفاع چپ تیم ملی آلمان را به خدمت بگیرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، بعد از اینکه باشگاه  چلسی به «بابا رحمان» اجازه داد تا با قراردادی قرضی برای یک فصل به تیم شالکه بپیوندد، آنها در بازار نقل و انتقالات به دنبال یک دفاع چپ جدید هستند و «یوناس هکتور» دفاع کلن، به عنوان گزینه اصلی «آنتونیو کونته» مطرح شده است.


«هکتور» خود را به عنوان اولین گزینه در دفاع چپ تیم ملی آلمان به اثبات رسانده است و در تمامی بازیهای یورو ۲۰۱۶ برای تیم ملی کشورش به میدان رفت. این بازیکن ۲۶ ساله در این تابستان با باشگاه لیورپول در حال مذاکره بود زیرا «یورگن کلوپ» در نظر دارد در دفاع چپ، بین او با «آلبرتو مورنو» رقابت ایجاد کند.


با این حال، گفته می شود در حال حاضر باشگاه چلسی آماده است تا «هکتور» را جذب کند و تلاش می کند تا این بازیکن را از چنگ رقبایش در لیگ برتر درآورد.


«آبی ها»ی لندنی طی دو فصل  گذشته از «سزار آزپیلیکوئتا» به عنوان دفاع چپ استفاده می کردند اما «آنتونیو کونته» ترجیح می دهد برای این پست یک دفاع چپ تخصصی داشته باشد، مخصوصاً اگر تصمیم داشته باشد که سیستم بازی  چلسی را به ۲-۵-۳ تغییر دهد. 


در حالیکه هفته گذشته باشگاه کلن قرارداد «هکتور» را تمدید کرد، هر انتقالی برای او پیچیده شده است اما واقعیت این است که ثبت قرارداد جدید او باعث صرفنظر کردن چلسی از انتقال این مدافع نخواهد شد.


منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :