موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/91653 :کد

0

جزییات جدید از گوشی ال جی V۲۰ افشا شد

  چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۳۹
تعداد بازدید : ۲۷۳   
 تحلیل ایران -جزییات جدید از گوشی ال جی V۲۰ افشا شد

شرکت ال جی تایید کرده که گوشی ال جی V۲۰ را در تاریخ شانزدهم شهریور رونمایی می کند.

شرکت ال جی تایید کرده که گوشی ال جی V20 را در تاریخ شانزدهم شهریور رونمایی می کند. با این اوصاف، می توان انتظار داشت که اطلاعاتی همچون تاریخ ورود به بازار، قیمت و مشخصات دقیق این گوشی در همان روز رسانه ای شود. اما اگر تمایل دارید تا کمی از این اطلاعات را پیش از این تاریخ بدانید، خبرهای خوبی برای شما داریم.


به گزارش تحلیل ایران صبح امروز مطلبی در شبکه اجتماعی Reddit منتشر شده که صاحب حساب کاربری که این اطلاعات را افشا کرده ادعا دارد که از کارمندان اپراتور موبایل آمریکایی T-Mobile است.

به گفته این کاربر، گوشی ال جی V20 از طریق اپراتور T-Mobile از تاریخ بیست و چهارم شهریور برای پیش فروش عرضه می شود و نخستین سفارش دهندگان آن علاوه بر خود گوشی، یک باتری اضافه و یک قاب ویژه نیز همراه با این گوشی دریافت خواهند کرد.

خبر خوب دیگر در این باره، عرضه ماژول حافظه همراه با گوشی ال جی V20 است. به نظر می رسد این گوشی نیز قابلیت کار با ماژول های LG Freinds را که همزمان با معرفی گوشی G5 رونمایی شدند خوهد داشت. اما خبرهای خوب به اینجا ختم نمی شوند! خریداران این گوشی علاوه بر مزایای قبلی، یک سال اشتراک رایگان در سرویس ویدیویی Hulu را هم دریافت می کنند.

البته هرچند این خبرها بسیار امیدوارکننده هستند، اما هنوز به تایید رسمی نرسیده اند و بهتر است در پذیرفتن آنها کمی محتاط باشیم.

تا به امروز شنیده ایم که این گوشی دارای قابلیت صوتی quad DACs خواهد بود و اندروید هفت نیز به طور پیش فرض روی آن نصب است.

به هر حال، هرچه به زمان رونمایی از این گوشی نزدیک تر می شویم، شایعات و افشاگری های بیشتری نیز منتشر می شود. طی روزهای آینده نیز در صورت انتشار هر خبر تازه ای درباره این گوشی، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :