موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/91655 :کد

0

شایعه فناوری شارژ سریع در آیفون ۷

  چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۹
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -شایعه فناوری شارژ سریع در آیفون ۷

شایعه: آیفون ۷ از فناوری شارژ سریع بهره می برد

بارها پیش آمده در موقعیتی بوده ایم که باید در زمانی کوتاه موبایل خود را برای استفاده ای ضروری شارژ کنیم. اگر شما هم از کاربران آیفون هستید، شاید متوجه شده اید که یکی از روش های تسریع شارژ آیفون، استفاده از شارژر آیپد است، البته این روش توسط بعضی از کارشناسان زیاد توصیه نمی شود. از طرفی حتما شنیده اید که در حال حاضر بسیاری از گوشی های اندرویدی جدید از قابلیت شارژ سریع برخوردارند. اما آیا اپل قصد دارد فناوری شارژ سریع را در آیفون 7 به کار گیرد؟ گویا یگ حساب کاربری در توییتر مطلبی را در این مورد به اشتراک گذاشته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، بنا بر توییتی که توسط The_Malignant@ منتشر شده، پاسخ پرسش فوق مثبت است. بنا بر توییت این حساب کاربری که به MacRumors استناد کرده است، اینطور به نظر می رسد که شایعات جدید در خصوص قابلیت ها و ویژگی های آیفون 7 از همراه داشتن قابلیت شارژ سریع خبر می دهد.


اگر این شایعات صحت داشته باشند، به نظر می رسد قابلیت شارژ سریع از شارژ 5 ولتی دو آمپری برخوردار خواهد بود که سرعت شارژ را حتی از شارژر آیپد بیشتر و احتمالاً ایمن تر می کند. با توجه به اینکه فناوری شارژ سریع این روزها بسیار معمول و رایج است، حضور آن در آیفون 7 هم نمی تواند خیلی دور از انتظار باشد.


البته از طرفی هم می دانیم که اپل خیلی در به کارگیری روندهای معمول سریع عمل نمی کند. فقط کافیست که نگاهی به عقب بیاندازیم و ببینیم چقدر طول کشید تا اپل به رم 2 گیگابایتی برسد و سایز نمایشگرهای آیفون را به بیش از 4 اینچ افزایش بدهد. پس این اخبار را هنوز هم به عنوان شایعه در نظر داشته باشید.

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :