موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/91846 :کد

0

آنری:همکاری با گواردیولا امری دشوار است

  پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۰۱
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -آنری:همکاری با گواردیولا امری دشوار است

مهاجم معروف ایتالیایی‌ها همکاری با سرمربی فصل جدید منچسترسیتی را امری بسیار دشوار تلقی می‌کند.

مهاجم معروف ایتالیایی‌ها همکاری با سرمربی فصل جدید منچسترسیتی را امری بسیار دشوار تلقی می‌کند.

 

به گزارش تحلیل ایران در محافل فوتبال وقتی نام تیری آنری برده می‌شود، همه به یاد 2 دوره 8 و یک ساله‌ حضور مهاجم اسبق فرانسه در خط آتش آرسنال انگلیس می‌افتند که درخشش خیره‌کننده‌ای در تیم آرسن ونگر داشت.

 

اما همین بازیکن مدت 4 سال را نیز در لالیگا اسپانیا برای بارسلونا بازی کرد و البته در 74 بازی که با 30 گل زده همراه بود، افتخار شاگردی «پپ گواردیولا»‌را داشت.

 

آنری که اکنون به عنوان تحلیل‌گر فعالیت می‌کند، در مصاحبه‌‌ای با کانال تلویزیونی پلاس از تجربه همکاری با مربی 3 سال گذشته بایرن مونیخ آلمان و مسئول فنی منچسترسیتی گفته است.

 

*پپ چگونه مربی است؟!

 

در بخش نخست این مصاحبه گلزن سابق خروس‌های آبی(فرانسه) اظهارداشت: پپ، مربی حساسی است. او می‌خواهد بدرخشد. می‌خواهد همه چیز را تحت کنترل داشته باشد و از همه چیز مطلع شود. در یک کلام او خواهان کنترل بر هر چیزی است.

 

او ادامه داد:واقعا همکاری با او حساسیت خاص خودش را دارد. تو به عنوان بازیکن مجبوری آماده باشی که با این شرایط کنار بیایی.

 

*همکاری دشوار با مربی

 

به اعتقاد گلزن پیشین فرانسه،‌ برای بسیاری از بازیکنان تحمل چنین شرایطی راحت نیست. آنری عنوان کرد: او خودش همیشه می‌گوید و اعتراف دارد که بعد از 2، 3 سال به خاطر همین حساسیت زیاد، چیزی بیشتر برای عرضه ندارد. واقعا راحت نیست با او کنار بیایی. البته او به هر تیمی رفته،‌موفق بوده است.

 

*من‌سیتی و قهرمانی احتمالی

 

با توجه به همین نکته ستاره سال‌های دور آرسنال فکر می‌کند امسال پپ به عنوان خالق تیکی‌تاکا در نقش مسئول فنی منچسترسیتی، شانس خوبی برای موفقیت کسب کند.

 

آنری اظهارداشت: تصور می‌کنم من‌سیتی قهرمان شود. البته همانگونه که خیلی از مردم فکر می‌کنند، من هم امیدوارم آرسنال بتواند کسب مقام کند. امیدوارم امسال در تیم سابقم، عاقبت همه چیز خوب و خوش پیش برود. اما به هرحال احتمال می‌دهم من‌سیتی با پپ موفق باشد.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :