موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/91857 :کد

0

اقتصاد مقاوتی رشد کشور را رقم می‌زند

  پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۵
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -اقتصاد مقاوتی رشد کشور را رقم می‌زند

پرداختن به برنامه‌ها و طرح‌هایی که سمت‌و سوی اقتصاد مقاومتی دارد باعث رشدو توسعه کشور در همه زمینه‌ها می‌شودو مجلس در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس گفت: پرداختن به برنامه‌ها و طرح‌هایی که سمت‌و سوی اقتصاد مقاومتی دارد باعث رشدو توسعه کشور در همه زمینه‌ها می‌شودو مجلس در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

 

به گزارش تحلیل ایران سید تقی کبیری  عنوان کرد واریز عوارض وصولی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به عنوان درآمدهای مالیاتی دولت به خزانه‌باسیاست دولت در زمینه تمرکززدایی منافات داشته و موجب‌تضعیف شهرداری شهرهای کم‌برخوردارمی‌شود که باید تلاش شود این لایحه در مجلس شورای اسلامی حذف‌شود.


نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی توجه‌کمتر به بحث اقتصاد‌مقاومتی را از دیگر آسیب‌های لایحه برنامه ششم توسعه‌عنوان کردو افزود: پرداختن به برنامه‌ها و طرح‌هایی که سمت‌و سوی اقتصاد مقاومتی دارد باعث رشدو توسعه کشور در همه زمینه‌ها می‌شودو مجلس در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .


وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: متاسفانه از لحاظ شاخص‌های توسعه‌ای، استان آذربایجان‌غربی در ردیف ۲۷و۲۸جدول توانمندی‌‌و برخورداری‌های توسعه‌و عمران‌کشوری قرار دارد و به تبع آن شهرستان‌های استان‌هم‌جزو مناطق‌کمتر توسعه یافته هستند.


نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان توانمندی‌های بالقوه و پتانسیل‌های برجسته شهرستان خوی گفت:همت بلند مسولان و علاقه‌مندی  به پیشرفت و آبادانی‌ و اتحاد و همدلی در میان آنها بهترین و سهل‌ترین روش برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های توسعه‌ای است‌که از زمانیکه که وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی به عهده اینجانب واگذار شده در صدد ایجاد زمینه‌های اتفاق بیش از پیش مسولان برای خدمت رسانی بیشتر به مردم هستم .

 


منبع:ایلنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :