موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/91897 :کد

0

مایکروسافت کاربران را به دنیای واقعیت ترکیبی می برد

  پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۵:۵۷
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -مایکروسافت کاربران را به دنیای واقعیت ترکیبی می برد

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد نسخه جدید ویندوز را به همراه فناوری واقعیت ترکیبی در سال ۲۰۱۷ عرضه کند.

 

 

 

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد نسخه جدید ویندوز را به همراه فناوری واقعیت ترکیبی در سال 2017 عرضه کند. قرار است این شرکت یک نسخه هولوگرافیک سه بعدی از پلتفرم واقعیت ترکیبی خود را در اختیار کاربرانی قرار دهد که هدست واقعیت مجازی این شرکت را در اختیار دارند.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، این پوسته هولوگرافیک جدید امکان اجرای ویندوز 10 را از طریق یک هدست واقعیت مجازی که به یک کامپیوتر شخصی استاندارد متصل می شود، فراهم می کند. بدین ترتیب امکان تجربه واقعیت مجازی با قابلیت ها و کیفیت بسیار بالاتر از دستگاه های بازی برای کاربران فراهم می شود. پوسته هولوگرافیک مایکروسافت امکان ترکیب برنامه های سه بعدی و دوبعدی را فراهم کرده و امکان استفاده از هدست های دارای آزادی شش درجه را در اختیار می گذارد.


شرکت مایکروسافت به منظور ساخت نمایشگرهای قابل حمل و کامپیوترهای شخصی با قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی، در حال همکاری با شرکت اینتل است. 


 ایرنا از دیلی میل نوشت: امکان بهره گیری از هدست های دارای آزادی شش درجه امکان دستکاری رابط کاربر را با استفاده از ابزارهای کنترل کننده مشابه دستگاه بازی Wii در اختیار می گذارد. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :