موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/92167 :کد

0

پیروزی مقتدرانه حسن رحیمی در گام نخست

  جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۹
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -پیروزی مقتدرانه حسن رحیمی در گام نخست

آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم کاروان کشتی ایران در نخستین مصاف خود در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ریو موفق به شکست حریف ارمنستانی خود شد.

آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم کاروان کشتی ایران در نخستین مصاف خود در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ریو موفق به شکست حریف ارمنستانی خود شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، رقابتهای وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو از عصر امروز (جمعه) آغاز شد که حسن رحیمی پس از استراحت در دور نخست در دور به مصاف «گارنیک مناتساکانیان» از ارمنستان رفت.

 

نماینده سبک وزن کشتی آزاد ایران در این دیدار با نتیجه ۱۱ بر صفر از سد حریف گذشت و باید در دور سوم به مصاف «ویکتورلبدف» از روسیه برود.

 

در گروه رحیمی «یانگ کیونگ ایل» دارنده دو مدال طلا و یک برنز المپیک از کره شمالی، «بونه رودریگوئز» دارنده مدال برنز جهان از کوبا و «بایاخبایار اردنبات» دارنده مدال برنز جهان حضور دارند.

 

در بالای جدول وزن ۵۷ کیلوگرم نیز «ولادمیر خینچیگاشویلی» قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از گرجستان، «حاجی علی اف» دارنده دو مدال طلای جهان (در وزن ۶۱ کیلوگرم) از آذربایجان، «ولادمیر دوبوف» دارنده مدال نقره و برنز جهان از بلغارستان و «فرانک مولینارو» و «سلیمان آتلی» کشتی گیران مطرح آمریکا و ترک حضور دارند.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :