موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/92190 :کد

0

سرمایه گذاری درفوتبال ساحلی وفوتسال ازضرورتهای فدراسیون است

  جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۲۲
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -سرمایه گذاری درفوتبال ساحلی وفوتسال ازضرورتهای فدراسیون است

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد سرمایه گذاری در فوتبال ساحلی و فوتسال از ضرورتهای این فدراسیون است.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد سرمایه گذاری در فوتبال ساحلی و فوتسال از ضرورتهای این فدراسیون است.

 

به گزارش تحلیل ایران، مهدی تاج عصر جمعه در جمع ملی پوشان فوتبال ساحلی حاضر شد تا پیش از اعزام بازیکنان به نخستین دوره از تورنمنت قاره آسیا به میزبانی چین دقایقی با آنها صحبت کند.

 

تاج خطاب به ملی پوشان فوتبال ساحلی گفت: سرمایه گذاری در فوتبال ساحلی و فوتسال از ضرورتهای فدراسیون فوتبال است. جایگاه فوتبال ساحلی در حال حاضر ششم دنیا و اول آسیا است و باید علاوه حفظ این دو جایگاه،تلاش کرد تا در رنکنیگ جهانی ارتقا داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: حضور شما به این بازیها نیز بدین منظور بوده و از وزرات ورزش و جوانان و همچنین گرشاسبی که باعث شدند صدور مجوز در این بازیها تسهیل پیدا کند، تشکر می کنم. بدون شک تلاش شما بازیکنان برای ارتقا سطح کیفی تیم ملی فوتبال ساحلی است و در مسابقات لیگ، باید پویا و پر بازده ظاهر شوید. بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی جزء کم توقع ترین و بی حاشیه ترین بازیکنان هستند و از این بابت از شما ملی پوشان تشکر می کنم. ضمن اینکه مجموعه فدراسیون به همراه شما ملی پوشان تلاش می کند تا فضای فوتبال کشور آرام شود و به دور از هر حاشیه ای فعالیت کنیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به برگزاری نشست خود با رئیس، دبیر کل و نایب رئیس فدراسیون جهانی فوتبال-فیفا گفت: در این نشست سه موضوع بسیار مهم مطرح شد. موضوع اول بحث پول های بلوکه شده ایران بود که مقرر شد تا این مهم به صورت جدی در آینده ای نزدیک حل شود.

 

بحث دوم درباره مناسبت های مهم و مذهبی بود که در تقویم فیفا مطرح شد و دبیر کل فدراسیون اعلام کردحتما این موضوع را در تقویم مسابقاتی رعایت خواهند کرد. موضوع سوم بحث اساسنامه فدراسیون فوتبال بود.

 

وی در پایان گفت: با توجه به تغییرات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و چگونگی تاثیر آن بر اساسنامه های فدراسیون های عضو، جلسه ای را برگزار کرده و به مدت سه ساعت به بحث و بررسی پرداختیم و قرار شد تا به صورت جدی موضوعات مطرح شده را پیگیری کنیم. در این نشست فرصتی ایجاد شد تا به صورت کامل شرایط فوتبال ایران را برای مسئولین فیفا شرح دهیم.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :