موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/92196 :کد

0

مقام معظم رهبری شاخص تمام‌عیار خط امام (ره) است

  جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۷
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -مقام معظم رهبری شاخص تمام‌عیار خط امام (ره) است

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری شاخص تمام‌عیار خط امام خمینی(ره) است، از دانشجویان خواست نگاهشان به رهبری باشد.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری شاخص تمام‌عیار خط امام خمینی(ره) است، از دانشجویان خواست نگاهشان به رهبری باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، حجت‌الاسلام‌ سید ابراهیم رئیسی جمعه شب در حاشیه بازدید از نمایشگاه «مهر درخشان» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم باید در اسوه و شاخص عملی نگاهشان به امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) باشد چراکه ایشان هم امام را خوب شناختند و هم سعی کردند در گام‌هایی که از اول پیروزی انقلاب و ابتدای رهبری‌شان حتی در زمان حیات امام برداشتند از امام تبعیت کنند.


وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری پس از رحلت حضرت امام(ره) فرمودند«همه عالم بداند خط ما خط امام است و هدف ما هدف امام و مقصد و مقصود ما همان مقصد امام است» تأکید کرد: ایشان با این اقدام همه دشمنان را نسبت به ایجاد انحراف در خط امام ناامید کردند.


تولیت آستان قدس رضوی افزود: تا امروز هم باگذشت 37 سال از پیروزی انقلاب گفتمان رهبری و ولایت یکسان است و همان‌طور که رهبری در کتاب انسان 250 ساله تألیف کرده‌اند، گفتمان ولایت یکی است، هرچند احزاب و دولت‌ها و گروه‌ها دوره به دوره تغییر کرده‌اند.


رئیسی با تأکید بر اینکه گفتمان رهبری هیچ تفاوتی با گفتمان امام ندارد، افزود: این گفتمان از توحید و عدالت اجتماعی و نجات مردم و حیات طیبه سخن می‌گوید و نگاه ویژه به محرومین دارد.منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :