موضوعات ‌مرتبط: فناوری تکنولوژی

a/92203 :کد

0

خودروی برقی جدید فولکس واگن

  شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۲
تعداد بازدید : ۳۵۹   
 تحلیل ایران -خودروی برقی جدید فولکس واگن

فولکس واگن خودروی برقی جدیدی در اکتبر رونمایی خواهد کرد که با هر بار شارژ کامل قادر به طی حداکثر ۳۷۲ مایل یا حدود ۶۰۰ کیلومتر مسافت است.

فولکس واگن خودروی برقی جدیدی در اکتبر رونمایی خواهد کرد که با هر بار شارژ کامل قادر به طی حداکثر ۳۷۲ مایل یا حدود ۶۰۰ کیلومتر مسافت است.

 


به گزارش تحلیل ایران هربرت دیس، مدیرعامل برند فولکس واگن به مجله آلمانی "ویرت شافتس ووچه" گفت: این خودرو قادر خواهد بود بدون شارژ مجدد حداکثر ۶۰۰ کیلومتر را طی کند و در نمایشگاه خودروی پاریس که اول اکتبر برگزار می شود، رونمایی خواهد شد.


طبق استانداردهای سازمان محیط زیست آمریکا، در حال حاضر "مدل اس" تسلا با ۲۷۰ مایل یا حدود ۴۳۵ کیلومتر، طولانی‌ترین برد را دارد و انتظار عمومی از خودروسازان افزایش برد خودروهای برقی به بالای ۳۰۰ مایل یا ۴۸۲ کیلومتر است.

ارتقای "مدل اس" ممکن است برد این خودرو را به ۳۸۰ مایل یا ۶۱۱ کیلومتر افزایش دهد در حالیکه انتظار می رود آئودی -برند لوکس فولکس واگن- یک خودروی برقی با برد ۳۱۰ مایل در سال ۲۰۱۸ معرفی کند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، خودروی آئودی در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ به تولید می رسد و به اندازه گلف فولکس واگن خواهد بود.

 

 

منبع: خبر آنلاینخودروی جدید بخشی از برنامه این خودروساز آلمانی برای معرفی بیش از ۳۰ مدل برقی تا سال ۲۰۲۵ و فروش سالانه دو تا سه میلیون دستگاه خودروی برقی است. برنامه مذکور در واکنش به رسوایی آلایندگی دیزلی فولکس واگن دنبال می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :