موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/92227 :کد

0

شرکت مایکروسافت به آینده نسلی کنسول ها می اندیشد

  شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۹
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -شرکت مایکروسافت به آینده نسلی کنسول ها می اندیشد

مایکروسافت به آینده فرا نسلی کنسول ها فکر می کند

آرون گرینبرگ، رئیس بازاریابی بازی های Xbox، در گفت و گو با Engadget، درباره کنسول آینده مایکروسافت یعنی Project Scorpio توضیحاتی داده است. توضیحاتی که شاید از تغییر بزرگی در آنچه که تا کنون از دنیای کنسول ها می شناسیم سخن می گوید.

 

به گزارش تحلیل ایران، بیانیه جدید گرینبرگ چیز مشخصی را روشن نکرده است اما می توان گفت نشانه هایی از فلسفه کنونی مایکروسافت دارد.

 

ما فکر می کنیم در آینده چیزی به اسم نسل کنسول ها وجود نخواهد داشت. ما به امکان ساخت انجمنی فکر می کنیم که بتوان در آن طراحی سخت افزار را مرتبا تکرار کرد. ما با Project Scorpio بر روی این ایده سرمایه گذاری بزرگی انجام داده ایم. در واقع ما می گوییم، که این یک نسل جدید نیست. همه چیر به جلو حرکت می کند و کار می کند. ما به عنوان خانواه ای از دستگاه ها به آن نگاه می کنیم.

 

وی در ادامه افزود «به نظر می رسد تقاضای بسیار زیادی برای Project Scorpio وجود دارد» و آن ها انتظار فروش زیادی را در زمان عرضه دارند.

 

بعد از Xbox One S، نسخه کوچک شده و بهبود یافته Xbox One، کنسول Project Scorpio با توان اجرای بازی ها به صورت 4k در سال آینده میلادی روانه بازار خواهد شد. باید منتظر ماند و دید آیا مایکروسافت قصد دارد این روند را ادامه دهد و یا اینکه آیا گیمرها حاضرند از این پس کنسول های بازی را به طور مکرر و با فاصله زمانی کم خریداری کنند.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :