موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/92445 :کد

0

آزادی فلسطین در گرو پیروزی سوریه و عراق در برابر دشمنان است

  یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۴:۵۲
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -آزادی فلسطین در گرو پیروزی سوریه و عراق در برابر دشمنان است

دبیرکل جبهه مردمی آزادی فلسطین (فرماندهی کل) گفت: آزادی فلسطین نیازمند تغییر موازنه قوا در منطقه است و این موضوع بعد از پیروزی سوریه و عراق در برابر دشمنان محور مقاومت، حاصل خواهد شد.

دبیرکل جبهه مردمی آزادی فلسطین (فرماندهی کل) گفت: آزادی فلسطین نیازمند تغییر موازنه قوا در منطقه است و این موضوع بعد از پیروزی سوریه و عراق در برابر دشمنان محور مقاومت، حاصل خواهد شد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، احمد جبریل در گفت وگو با تلویزیون المیادین افزود: نبرد سوریه نبرد مرگ و زندگی است.


وی گفت: راه آزادی فلسطین در تشکیل محور مقاومت که موازنه قوا در منطقه را در رویاروی با طرف های حامی رژیم صهیونیستی تغییر دهد، نهفته است.


احمد جبریل خاطرنشان کرد که جبهه خلق از سوریه دفاع می کند چرا که توطئه بزرگی علیه این کشور صورت گرفته زیرا سوریه همچون خاری در گلوی رژیم صهیونیستی است.


دبیر کل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین تاکید کرد که سقوط سوریه درگیری فرقه ای در منطقه را به سمت رویارویی با ایران سوق خواهد داد.


وی همچنین گفت: نسل سومی که هم اکنون در فلسطین اشغالی وجود دارد، یک نسل مبارز و جنگجو نیست، از این رو پیروزی بر این نسل در راه است.


احمد جبریل فاش کرد که برخی کشورها روی راه حل سیاسی و سازش با رژیم اشغالگر قدس به عنوان گزینه ای راهبردی از طریق طرح صلح عربی، شرط بندی کرده اند.


وی یادآور شد که اریل شارون نخست وزیر اسبق اسرائیل گفته بود که طرح صلح عربی بی ارزش تر از جوهری است که با آن نوشته شده است.


احمد جبریل فاش کرد که محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین به وی گفته است، برخی کشورهای عربی تهدید کرده اند که چنانچه رژیم صهیونیستی به دادگاه کیفری بین المللی معرفی شود، کمک های خود را به تشکیلات خودگردان قطع خواهند کرد.


وی تصریح کرد: جبهه مردمی برای آزادی فلسطین بر عکس دیگر گروه های فلسطینی هیچ کمک مالی از سازمان آزادیبخش فلسطین دریافت نمی کند.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :