موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مطبوعات

a/92569 :کد

0

اعلام تعرفه واگذاری غرفه‌های نمایشگاه مطبوعات

  یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۴
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -اعلام تعرفه واگذاری غرفه‌های نمایشگاه مطبوعات

قائم مقام نمایشگاه مطبوعات با اعلام اینکه ستاد نمایشگاه امسال هیچ افزایش تعرفه‌ای برای واگذاری غرفه‌های بخش خصوصی نداشته است.

 

 

 

 قائم مقام نمایشگاه مطبوعات با اعلام اینکه ستاد نمایشگاه امسال هیچ افزایش تعرفه‌ای برای واگذاری غرفه‌های بخش خصوصی نداشته، گفت: تعرفه واگذاری غرفه‌های نمایشگاه برای رسانه‌های بخش خصوصی در متراژ ١٢ و ٢٤ متر، با ٦٠ درصد تخفیف محاسبه می‌شود.
به گزارش تحلیل ایران، مهران عباسی انارکی قائم مقام نمایشگاه مطبوعات گفت: تعرفه واگذاری غرفه ها برای رسانه های غیر خصوصی بدون تغییر و برای رسانه های متعلق به بخش خصوصی با کاهش ٢٠ درصدی نسبت به سال گذشته همراه شده است.
 
وی حمایت حداکثری از رسانه های محلی و منطقه ای را یکی دیگر از سیاست های اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان و اضافه کرد: در نمایشگاه امسال هزینه غرفه رسانه های استانی و منطقه ای واقع در بخش استانی و محلی نیز با ٧٥ درصد تخفیف نسبت به قیمت پایه محاسبه خواهد شد.
 
میزان نوشت: به گفته قائم مقام نمایشگاه مطبوعات، به منظور برنامه ریزی دقیق تر برای متقاضیان واقعی، مبالغی جهت پیش ثبت نام از رسانه ها دریافت می شود و مبالغ قید شده (١٠٠ هزار تومان برای متقاضیان ١٢ و ٢٤ متر، ٢٠٠ هزار تومان برای متقاضیان بالای ٢٤ متر) در هنگام ثبت نام قطعی و واریز هزینه واگذاری غرفه محاسبه و از رقم نهایی کسر می شود. 
 
پیش ثبت نام متقاضیان حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات از تاریخ ٣٠ مرداد آغاز شده و تا پایان روز شنبه ٦ شهریورماه سال جاری از طریق وبسایت نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir ادامه دارد.

شایان ذکر است کمیته اجرایی ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات از طریق شماره تلفن های ٨٤٠٩٥١٧٩ ، ٨٤٠٩٥١٦٨ و ٠٩٣٦٤٣٤٨٠٠١ همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت ٨ تا ١٧  پاسخگوی سوالات است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :