موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/92604 :کد

0

جزئیات تصمیمات امروز هیات دولت

  یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۳۷
تعداد بازدید : ۱۳۷   
 تحلیل ایران -جزئیات تصمیمات امروز هیات دولت

هیات دولت عصر یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل جلسه داد.

 

 

 

هیات دولت عصر یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل جلسه داد.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، هیات وزیران در این جلسه مبلغ هزار و 53 میلیارد و 810 میلیون ریال بابت جبران خسارات سیل استان ایلام، اختصاص داد.


ایسنا نوشت: بر این اساس 643 میلیارد و 810 میلیون ریال در بخش اعتبارات هزینه‌ای در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای پرداخت کمک بلاعوض لوازم خانگی و معیشتی، تعمیر واحدهای مسکونی و تجاری، بازسازی واحدهای مسکونی شهری و روستایی و خدمات فنی و پشتیبانی آواربرداری و حمل مصالح و صدور پروانه ساختمانی و نیز مبلغ 307 میلیارد ریال در اختیار سازمان برنامه و بودجه به صورت تملک دارایی‌های سرمایه‌ای برای بازسازی تاسیسات زیربنایی، عملیات آبخیزداری، بازسازی راه‌ها و ابنیه فنی و بازسازی و ساماندهی مسیل‌ها و تأسیسات کشاورزی اختصاص یافت.


هیات وزیران همچنین موافقتنامه حمل و نقل دریایی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کره مشتمل بر یک مقدمه و 19 ماده را تصویب و اجازه مبادله اسناد آن را داد.


کابینه دولت یازدهم در جلسه روز یکشنبه همچنین مشکل پرداخت حق عضویت و سهمیه تعهدات سالانه مربوط در انجمن جهانی آژانس‌های تشویق سرمایه‌گذاری را حل کرد.


هیات دولت مبلغ 20 میلیارد ریال نیز به صورت هزینه‌ای از محل اعتبارات قانون بودجه سال 1395 کل کشور به منظور پرداخت هزینه‌های انبارداری در اختیار گمرک جمهوری اسلامی ایران قرار داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :