موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حادثه

a/92607 :کد

0

جزئیات حادثه فوت نوجوان ١٣ ساله در تهران

  یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۵
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -جزئیات حادثه فوت نوجوان ١٣ ساله در تهران

به دنبال فوت نوجوانی ۱۳ ساله در پارک الغدیر واقع در منطقه چهار در شرق تهران،کانال سخنگوی شهرداری تهران توضیحاتی در این باره ارائه داد.

به دنبال فوت نوجوانی 13 ساله در پارک الغدیر واقع در منطقه چهار در شرق تهران،کانال سخنگوی شهرداری تهران توضیحاتی در این باره ارائه داد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از کانال تلگرامی سخنگوی شهرداری تهران، شب گذشته علی هوشنگی نوجوان ١٣ ساله ساکن شمیران نو که به همراه دوستان خود در پارک الغدیر منطقه ٤ (شرق تهران) بازی می‌کرده است در آبنمای پارک دچار حادثه شد.


بنا بر اعلام حاضران در محل، برای نجات این نوجوان بارها با اورژانس تماس گرفته شده که به دلیل تاخیر در اعزام نیروهای مرتبط، مردم حاضر در محل نسبت به رساندن این نوجوان به بیمارستان اقدام می‌کنند اما متاسفانه او جان خود را از دست می‌دهد.


در رابطه با دلیل حادثه شایعاتی از برق‌گرفتگی تا ضربه مغزی و تاخیر حضور اورژانس در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده که تا اعلام نهایی نتیجه بررسی پزشکی قانونی نمی‌توان به صورت قطعی اعلام نظر کرد.


بلافاصله بعد از این حادثه و با دستور شهردار تهران تیم ویژه‌ای تشکیل شد تا جوانب موضوع را بررسی و گزارش کند.


شایان ذکر است مطابق بررسی‌های اولیه، آب‌نمای یادشده هم‌اکنون هم فعال است و عمق آب آن هم حدود 30 سانتیمتر بوده است.


شهرداری تهران ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار این نوجوان، از خبرنگاران رسانه‌های گروهی درخواست می‌کند تا اعلام رسمی مقام قضایی و پزشکی قانونی از گمانه‌زنی خودداری کنند.منبع:خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :