موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تروریست

a/92610 :کد

0

رخدادهای ۱ شهریور ۶۲ / افشاگری های خواهر رجوی

  دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۷
تعداد بازدید : ۹۹۸   
 تحلیل ایران -رخدادهای ۱ شهریور ۶۲ / افشاگری های خواهر رجوی

در یک برنامه تلویزیونی، طاهر احمد زاده و منیره رجوی (خواهر مسعود رجوی) و چند تن از افراد کادر نظامی منافقین به تشریح جنایات خود در خرداد ماه و به آشوب کشاندن مناطق مختلف کشور پرداخت .

در یک برنامه تلویزیونی، طاهر احمد زاده و منیره رجوی (خواهر مسعود رجوی) و چند تن از افراد کادر نظامی منافقین به تشریح جنایات خود در خرداد ماه و به آشوب کشاندن مناطق مختلف کشور در مهر ماه سال 60 پرداختند.

 

  • به گزارش آیت الله خامنه ای : حرکت انقلابی و اسلامی دانشجویان نباید دانشگاه ها را از محل فراگیری علم به مکان سیاسی تبدیل کند.تحلیل ایران

 

  • میرحسین موسوی : دولت سیاست حمایت از نهادهای انقلابی را مصرانه ادامه خواهد داد.

 

  • نخست وزیر و گروهی از مقامات کشور نخستین گروه حجاج ایرانی را بدرقه کردند.

 

  • دادگاه بین الملل اسلامی  به منظور رسیدگی به مسئله جنگ تحمیلی عراق علیه ایران کار خود را در تهران آغاز کرد.

 

  • در سومین قسمت از مناظره تلویزیونی گروهک ها در شبکه یک مسئولان و کادرهای نظامی منافقین به جنایات هولناک خویش اعتراف کردند.

 

دیدار آیت الله خامنه ای با دانشگاهیان مشهد


در سومین روز  اقامت آیت الله خامنه ای رئیس جمهور کشورمان در مشهد مقدس رئیس ،معاونین و سرپرستان بخش های مختلف دانشگاه مشهد با ایشان دیدار کردند.

 

آیت الله خامنه ای در این دیدار گفت:مسئولین کشور  نسبت به فعالیت  ها علیه اسلام و انقلاب در دانشگاه ها حساسیت دارند لذا اگر بخواهیم دانشگاه ها با انسجام یکپارچه و بی مسئله باشند بایستی این موضوع را هر چه بیشتر رعایت بکنیم

 

رئیس جمهور ضمن تاکید بر  حفظ اصالت دانشگاه ها در تدریس و یادگیری دروس گفت : حرکت انقلابی و اسلامی دانشجویان نبایستی دانشگاه را از محل فراگیری علم به یک مکان سیاسی تبدیل کند. هدف بایستی برافروختن شعله علم در دانشگاه ها باشد.

 

تاکید موسوی بر نقش و اهمیت نهادهای انقلاب


شرکت کنندگان در اردوی آموزشی و تربیتی بعثت جهاد سازندگی کاشان،اردوی شهدای محراب جهاد مدارس اعزامی از استان هرمزگان،بوشهر و کردستان با مهندس میر حسین موسوی نخست وزیر دیدار کردند

 

آقای موسوی در این دیدار با اشاره به اهمیت وجودی نهادهای انقلاب و نقش این نهادها در قوام و ایستادگی نظام جمهوری اسلامی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گفت :نهادهای انقلابی مثل جهاد سازندگی در کنار سایر سازمان ها و ارگان ها می توانند در کنار مردم پرچمدار ارزش های اسلامی باشند.

 

وی افزود :فلسفه وجوی جهاد سازندگی انتقال ارزش های انقلاب اسلامی و پیام خون شهدا به محرومین و آباد کردن مناطق دورافتاده در جهت پاسخگویی به نیازهای همگانی است.

 

بدرقه حجاج با حضور مقامات کشور


صبح امروز با حضور نخست وزیر،حجت الاسلام موسوی خوئینی ها نماینده امام و سرپرست حجاج و حجت الاسلام سید محمد خاتمی وزیر ارشاد اسلامی نخستین گره از حجاج ایرانی راهی بیت الله الحرام شدند.

 

نخست وزیر در این مراسم خطاب به حجاج گفت : شما منادیان و راهیان انقلاب اسلامی خونبار ما هستید و امیدورام که تجربیاتی که با خونهای پاک شهدا و ایثارگری های کسانی که در جبهه ها شهید شده اند بدست آورده اید رسالت خویش را به انجام برسانید.

 

آغاز به کار دادگاه بین المللی اسلامی در تهران


به منظور رسیدگی به مسئله جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اعضای دادگاه بین المللی اسلامی، کار خود را در تهران آغاز کرد.

 

 اعضای دادگاه بین المللی اسلامی از حقوقدان های کشورهای پاکستان ،سریلانکا، انگلیس، سوئیس ،افریقای جنوبی بوده و رئیس این دادگاه یک حقوقدان برجسته پاکستانی است که به علت ممانعت دولت پاکستان نتوانسته از کشورش خارج شود و در دادگاه حاضر شود.همچنین یک عضو دیگر اندونزیایی نیز به دلایلی موفق به حضور در این دادگاه نشده است.

 

 اعضای داگاه بین المللی اسلامی که به منظور بازدید از مناطق غیر نظامی آسیب دیده در جنگ تحمیلی و تعیین و معرفی متجاوز به کشورمان سفر کرده اند صبح دیروز نیز با دکتر کمال خرازی سرپرست تبلیغات جنگ دیدار کردند.در این دیدار دکتر خرازی به سئوالات حقوقدانان عضو این دادگاه پاسخ گفت.

 

پخش اعترافات منافقین در تلویزیون


سومین قسمت از مناظره تلویزیونی «گروهک ها » (زندانیان زندان اوین) دیشب از کانال یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

 

در این برنامه که طاهر احمد زاده و منیره رجوی (خواهر مسعود رجوی  حضور داشتند چند تن از افراد کادر نظامی منافقین به تشریح جنایات خود در خرداد ماه و مهر ماه سال 60 پرداختند.

 

در این افشاگری ها مواردی از توطئه های سازمان جنایتکار منافقین  در به آشوب کشاندن مناطق مختلف کشور در مهر ماه سال 60 بیان گردید.از جمله یکی از شرکت کنندگان در این میز گرد بنام «پروین پرتویی» ضمن بیان گوشه هایی از توطئه ها و نقشه های فریبکارانه منافقین به شایعه ای که در مورد مرگ وی در زیر شکنجه از سوی سازمان منافقین انتشار یافته بود اشاره کرد و گفت : عی رغم اینکه هرگز مورد شکنجه قرار نگرفته ام و صحیح و سالم در اینجا هستم سازمان منافقین با صدور اطلاعیه ای به اصطلاح شهادت مرا در زیر شکنجه اعلام داشته و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره من با تشکیل یک شاخه نظامی عملیاتی نیز به نام عملیات شهید پرتویی انجام داده است.

 

 

منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :