موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/92633 :کد

0

ترامپ احتمالا از طرح خود برای اخراج مهاجران عقب نشینی می‌کند

  دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۲:۱۰
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -ترامپ احتمالا از طرح خود برای اخراج مهاجران عقب نشینی می‌کند

روزنامه لس آنجلس تایمز با اشاره به اظهارت مشاوران جدید دونالد ترامپ گزارش داد که احتمالا وی از طرح خود مبنی بر اخراج ۱۱ میلیون مهاجر غیرقانونی از خاک آمریکا عقب نشینی میکند.

روزنامه لس آنجلس تایمز با اشاره به اظهارت مشاوران جدید دونالد ترامپ گزارش داد که احتمالا وی از طرح خود مبنی بر اخراج 11 میلیون مهاجر غیرقانونی از خاک آمریکا عقب نشینی میکند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، روزنامه لس آنجلس تایمز گزارش داد که یک روز بعد از دیدار دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری امریکا با یک گروه از لاتین تبارهای ساکن آمریکا، مشاور ارشد وی می‌گوید که ترامپ احتمالا اظهاراتش در زمینه جمع آوری و اخراج 11 میلیون مهاجر غیرقانونی به این کشور را مورد بازنگری قرار می‌دهد.


«کلیان کانوی» مدیر جدید ستاد تبلیغاتی ترامپ در مصاحبه با سی ان ان در پاسخ به این سوال که آیا ترامپ همانطور که بارها در سخنرانیهای انتخاباتی خود وعده داده همچنان خواستار اخراج این مهاجران است گفت: بعدا مشخص خواهد شد. 


وی افزود: انچه که ترامپ می‌خواهد احترام به قانون و احترام به آمریکاییهایی است که دنبال شغل مناسب می‌گردند ولی در عین حال ما درباره تمام کسانی که در این کشور زندگی می‌کنند منصف هستیم و انسانی رفتار خواهیم کرد. 


سناتور جف سیژنز دیگر مشاور ترامپ نیز در این زمینه به شبکه سی بی اس گفته که ترامپ درباره این موضوع همچنان در کشمکش است. 


لس آنجلس تایمز نوشت: اظهارات مشاوران ارشد ترامپ که به تازگی منصوب شدند و یک تیم جدید هستند نشان می‌دهد که آنها تلاش می‌کنند از ترامپ درخواست کنند تا مواضع خود را مورد بازنگری قرار دهد. 


براساس این گزارش، ترامپ تا کنون هیچگونه توضیحی نداده است که چکونه می‌خواهد این 11 میلیون مهاجر غیرقانونی را پیدا کند، بازداشت کند و آنها را به کشورهای خود بازگرداند، افرادی که اغلب آنها در حال کسب و کار در آمریکا هستند و تعدادی از آنها حتی تشکیل خانواده داده اند. 


دونالد ترامپ نامزد  انتخابات آمریکا که به خاطر مواضع صریح و جنجالی موفق به شکست رقبای انتخابات درون حزبی خود شد پیش از این نیز برخی مواضع تند خود را تعدیل کرده است. در یک مورد، وی از اظهارات خود مبنی بر جلوگیری از ورود مسلمانان به خاک آمریکا عقب نشینی کرد و گفت که وی دوستان مسلمان زیادی دارد. منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :